Biobellinda Aday Üye Formu

Biobellinda ücretsiz “ADAY ÜYELİK” başvuru formu

Ücretsiz üye olmak istiyorum
Biobellinda üye olanlara inanılmaz fırsatlar tanır

Biobellinda’ya üye olmak, ürünlerini kullanmak isteyenler Business veya Gold üyelik paketlerinden birini alarak banka havalesi, PTT havalesi veya kredi kartıyla paketin ödemesini yaparak üye olabiliyor ve tüm haklara anında sahip olabiliyor.

Bence bu paketlerden birini alarak üye olmak, üyeliğinin çabucak aktif olması, ürünlerinin 2-3 gün içerisinde gelmesi, üye kaydedebilme özelliğinden yararlanabilmesi, kafasının rahat olması gibi bir çok avantajından dolayı bu paketler tercih edilmesi daha doğru bir karar olacaktır.

Şahsen ben yeni üye olacak olsam ve üye olmak için niyetimde samimiysem bu paketlerden birini tercih ederek üye olurdum. Kaldı ki ben de yıllar önce ozaman geçerli olan üyelik paketini alarak bu sisteme merhaba demiştim 🙂 (İyi ki demişim. Allah’ıma binlerce şükürler olsun ki Hayallerimin bir çoğunu Biobellinda sayesinde gerçekleştirdim ve bir çok insanı da bu sisteme katıp kazanç sağlamalarına vesile olarak onların da dualarını ve teşekkür mesajlarını almak nasip oldu. Darısı sizin başınıza 🙂 )

Ancak bazıları gerçekten ciddi anlamda üye olarak ürünlerini kullanmak veya para kazanmak istiyor fakat o an maddi durumları buna müsait olmayabiliyor. İşte size güzel haber! 😀 Artık O an ödeme yapma imkanınız yoksa ücretsiz kayıt olabileceğiniz ADAY ÜYELİK sistemi devreye giriyor.

fırsatları kazanca dönüştürün
Biobellinda’ya katıldığınız anda tüm fırsatlar kazanca dönüşür.

Biobellinda ücretsiz ADAY ÜYE olmak ne demektir?

Kısaca tanımalamak gerekirse Aday Üyelere şirket diyor ki; “madem sen üye olmak istiyorsun ama şu anda paket alma imkanım yok diyorsun ozaman sen ücretsiz olarak kayıt ol, 3 ay içerisinde ilk siparişini ver, hatta siparişini verdikten 1 ay sonra siparişlerinin ödemesini yap” Nasıl? Harika değil mi? 😀

Sizi anlayan Biobellinda verdiğiniz siparişin ödemesini yapmanız için yaklaşık 4 aya sarkan bir imkan tanıyor. Yalnız Aday Üye olarak kayıt olanlar %35 indirimli ürün alabiliyorlar fakat ilk siparişlerini verip aktif olmadan kendileri de yeni üyeler kaydedip ekiplerini kuramıyorlar. Ne zamanki ilk siparişlerini verdiler, o andan itibaren artık bütün imkanlara sonuna kadar sahip olabiliyorlar.

İlk siparişlerini verecekleri zaman üyelik paketlerinden birini işaretleyip istedikleri ürünleri sipariş edebilirler.

Ha bu arada hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Takıldığınız her konuda her zaman yanınızda olmaya hazırız. İhtiyacınız olan her an daima iletişim halinde olacağız ve sizin için elimizden geleni yapacağız rahat olun 😉

Kendimize güveniyoruz çünkü bugüne kadar dürüst, güvenilir, hiç bir üyesiyle sıkıntı yaşamayan, daima elinden geleni yapan bir ekip olmayı başardık ve bu konuda 1 numarayız! 

Sanırım bu kadar açıklama  yeterli 🙂 Hadi şimdi alttaki ücretsiz Aday Üyelik başvuru formunu doldurun.