BİOBELLİNDA

BİOBELLİNDA NEDİR ?

Biobellinda Marketiekolojikng Organizasyonun hedefi, dünyada çok nadir üretilen ekolojik temizlik ve kozmetik ürünlerini genişleyen ürün yelpazesi ile tüm insanlara ulaştırmaktır.

Bizim tek gayemiz; bu mükemmel ürünleri tüketicilerine sizlerin aracılığı ile ulaştırmakla birlikte bu ürünleri kullanma şansına sahip tüketicilerimizi, ürünleri bilinçli bir şekilde kullanarak doğaya ve insanlara kazandırdıklarını objektif bir şekilde göstermektir.

Biobellinda yapmış olduğu üretim sürecinde teknolojik altyapı yatırımı yanında, kalite, hijyen ve imalatta güven konusunda da uluslararası çizgiyi yakalamıştır.


grup-nasıl-kurulur    1- BioBellinda Marketing Organizasyon; en özgür ve en temiz arabuluculuk örneği ile herkesin kendi hayatını idare etmeleri ve kendi potansiyellerini kullanmaları için fırsattır. Söz konusu sistem birçok ülkede kullanımı olan ve yüksek gelir getiren ve hala büyümekte olan bir iş faaliyetidir.

  2- BioBellinda Marketing Organizasyonda üyeler aracılığı ile tüketicilere ulaşırken, geleneksel dağıtım şeklinde ise birçok kademeyi aşarak ancak tüketiciye ulaşabilirsiniz.

 3- BioBellinda Marketing Organizasyon, diğer dağıtım sistemlerinden farklıdır çünkü bu sistem tüketiciler ve üyelerin lehine işler. Oysaki geleneksel satış, komisyoncuları, toptancıları ve perakendecileri beslemek zorundadır.

ULUSLARARASI SERTİFİKA VE KALİTE BELGELERİMİZ

biobellinda-kalite-belgeleri

      Ürünlerimiz klor ve fosfat içermediği için insan sağlığına ve çevre kirliliğine yol açmaz. MİKRO DİNAMİK  yapısını İSOkalite belgeleri  ile ispatlamaktadır.

 İSO   9001 – aldığınız ürünün kaliteli olduğunu ifade eder,

 İSO  14001 – aldığınız ürünün insan sağlığına ve çevre kirliliğe yol açmadığını ifade eder,

 OHSAS  18001 – üretim aşamasında çalışan insanların sağlıklı ve güvenli çalıştıklarını ifade eder.

ECOCERT  SERTİFİKASI – ürünün insan bedenine uyumlu %100 çevreye duyarlı olduğunu ifade eder.

 ECOCERT Organik sertifikası  uluslararası sertifikasyon firmaları tarafından tarım alanlarında periyodik ve sıkı denetimler yapılarak verilmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*