Nasıl Sipariş Verilir ?

NASIL SİPARİŞ VERİLİR ?

www.biobellindasiparis.com  dan 
Üye Olmadan Hemen Siparişlerinizi Verebilirsiniz 🙂

     Üye olmak istemiyorum, sadece ürün almak istiyorum diyenler www.biobellindasiparis.com  sipariş web sitemize ulaşabilir ve istedikleri ürünlerden siparişlerini verebilir, güncel kampanyalardan faydalanabilirler.Kargo ücreti müşteriye aittir. Ancak hali hazırda güncel kampanyalı ürünler varsa ve yararlanmak isterseniz kargo ücretsizdir.

kredi kartıyla güvenli ödeme www.biobellindasiparis.com da  herkesin işini kolaylaştırmak istedik ve biobellinda üyesi olmayanlar için de artık sipariş vermek çok kolay 🙂 İstediğiniz kategorilerden istediğiniz ürünleri seçerek siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Hesap numaralarımıza yapacağınız ödemeler gerçekleştikten sonra ilk iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilecektir.

      Bu imkandan yararlanmak için 3 Gün içinde ödemenin yapılması gerekmektedir.
3 gün içinde ödemesi yapılmayan siparişler dikkate alınmayacaktır.

Not: Bu Sayfadan Zaten Biobellinda Üyesi Olanlar Sipariş Veremez. Sadece Yeni Ziyaretçilere Sağlanan Bir Hizmettir.Biobellinda Üyesi Olup Sipariş Verenler Olursa Uyarı Yapılmıştır Ve Sorumluluk Kendisine Aittir. Biobellinda üyelerine menajeleri kendilerine özel sayfalarından nasıl sipariş verebileceklerini anlatmış olması gerekmektedir.

Üye Olmadan Hemen Sipariş Verin 🙂

sipariş sayfası

 

ÖDEME YAPABİLECEĞİNİZ HESAP NUMARALARI

 

isbank

İŞ BANKASI
Nermin AY
Firuzköy Şubesi – 
Şube Kodu : 1190

Hesap No : 610424

İban: TR280006400000111900610424

 

 

pttPTT 
Nermin AY
Posta Çeki  No: 6153330

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*