Biobellinda Temsilcisi olmak için hangi şartlar aranıyor?

Biobellinda temsilcisi olmak için
Biobellinda Kimdir, Nedir?

Biobellinda Temsilcisi olmak için hangi şartlar aranıyor?

 

Bu muhteşem kazanç organizasyonunda akıllara takılan sorulara cevaplar burada! Aklınıza takılan başka sorular varsa lütfen bize ulaşın çünkü her sorunun cevabı var;)

Ama öncelikle Biobellinda kimdir? Sorusuna bi cevap verelim ne dersiniz? 😀

Biobellinda Hakkında Ne Biliyoruz?

Biobellinda hakkında sanırım birçoğumuzun az çok fikri vardır. Geçmişi 2005 yılında doğal temizlik ürünleri üretimi ile network marketing sektörüne adım atmıştır ancak, kimyasal üretimle ilgili geçmişi çok daha eski yıllara dayanmaktadır. Oldukça sıkıntılı geçen bir sürecin sonunda kendilerini yalnız bırakmayan üyeleriyle birlikte ürün gamını da geliştirerek her geçen gün büyümeye devam etmiş ve 5 bin m2 lik bir alanda kocaman bir üretim fabrikası kurmuştur. Artık geçmişte kalan zorlu günler geride kalmış, şimdi daha organize olmuş haliyle ve çeşidi artmış ürün yelpazesiyle yüksek kalite hizmet vermeye devam etmektedir.

Biobellinda Hakkında

Antalya’lı bi aile şirketi olan Biobellinda yepyeni ürünlerle sizleri de bir an önce tanıştırmak ve sizlere de birer kazanç kapısı aralamayı arzu etmektedir. Binlerce kişinin ekmek yediği Biobellinda network marketing sisteminde sizin de kazanmamanız için hiçbir neden yok.  Çünkü kalite ve güvenilirlik anlayışı içinde network marketing kazanç sistemiyle diplomaya, sermayeye gerek kalmadan herkes kazanabilir.

Artık yurtdışına da açılan Biobellinda Almanya, Hollanda, Belçika gibi bazı ülkelerde de aynı sistemle ürünlerini kullanmak isteyen veya kazanç sağlamak isteyen kişilere de imkan tanımaktadır. Biz de bu başarılı firma ile büyük bir güven ve inançla çalışma kararını almıştık, hata yapmadığımızı yıllardır ürünlerini kullanarak ve tavsiye edip dönüşleri inceleyerek gördük.

Yıllarımızı verdiğimiz network marketing kazanç sistemlerinden edindiğimiz olumlu, olumsuz  bütün tecrübelerimizi ve Biobellinda hakkında her türlü bilgimizi sizlerle paylaşmaya hazırız. Bizimle Biobellinda kazanç sistemine “merhaba” demek için hemen kayıt formunu doldurun.

Eveeet şimdi Biobellinda ile ilgili diğer soru ve cevaplara geçebiliriz:

Biobellinda network marketing sistemi nedir?
Biobellinda temsilcisi olmak için hangi şartlar aranıyor?

Biobellinda Temsilcisi olmak için hangi şartlar aranıyor?

18 Yaşını doldurmuş T.C vatandaşı olmak şartı aranır. Sponsorsuz kayıt yapılmaz. Eğer Sponsorunuz yoksa sitemizden Biobellinda Üyelik Formunu doldurarak ekibimize katılabilirsiniz, sponsorunuz olmaya talibiz 🙂

Biobellinda Temsilcisi olmak için nasıl başvuru yapılır?

Temsilci olmak için Temsilci Başvuru Formu doldurulup imzalı Biobellinda Temsilci Sözleşmesi’nin aslı ve kimlik cüzdanının önlü arkalı fotokopisi  Müşteri Hizmetleri Birimi’ne iletilir ya da online olarak Başvuru Formu doldurulup ödemesini yaptıktan sonra size gelecek üyelik paketinin içerisinden çıkacak olan sözleşme (basılı üyelik formu) doldurulup, kimlik cüzdanının önlü arkalı fotokopisi alınaran şirkete gönderilir.

Ancak daha basit bir yöntemi var 😉 ürünleriniz geldiğinde o doldurduğunuz formun ve nüfus kağıdınızın resmini çekip şirkete mail olarak atarak oturduğunuz yerden halletmiş olursunuz 😉

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?

Biobellinda Temsilcisi kayıt esnasında dilediği sponsor altında faaliyetini sürdürebilmektedir. Temsilci kayıtlarında mevcut sponsorları yok ise şirketin altına kayıt olur ama burda önemli bir uyarı yapmakta yarar var; Sponsor seçimi oldukça önemlidir çünkü aklınıza takılan her konuda o size destek olmak durumundadır. Bu yüzden şirketin altına direkt kayıt olmak açıkçası çokta akıllıca olmaz çünkü sponsorunuz olduğunda sizinle her takıldığınız noktada birebir ilgilenebilir, elinden gelen desteği verir ama takdir edersiniz ki şirketin binlerce üyesi var ve sizinle özel olarak ilgilenemez. Bu yüzden bir sponsor altına kayıt olmanız en büyük ve önemli tavsiyemizdir. Tanıdığınız bir Biobellinda Temsilcisi yoksa sitemizden form doldurup ekibimize katılabilirsiniz. Sponsorunuz olarak elimizden geldiği kadar her noktada size destek olmaya çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.

Verilen siparişlerin teslimat süresi ve kargo ücreti nedir?

11 Adet ve üzeri veya 42 puan tutarındaki siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Puan konusuna çok takılmayın çok önemli değil. Kısaca her ürünün kendine özel bir puanı var ve toplamda 42 puanlık sipariş olduğunda kargo ücreti alınmaz ama en pratiği ve genellikle daha ucuz tuttuğu için 11 adet ürün siparişi verdiğinizde kargo ücreti alınmaz cümlesi aklınızda kalabilir. 42 Puan ve ya 11 adet ürünün altında siparişiniz olursa 10 TL kargo ücreti siparişinize ilave edilir.

Verilen siparişlerin teslimat süresi genellikle 3 iş günü içerisinde size ulaşır. Bayram, özel günler gibi yoğun sipariş günlerinde birazcık aksama olabilir ama bu çok nadir olur. Bu yüzden yalancı çıkmamak adına en geç 7 gün içerisinde size ulaşır demek daha doğru olacaktır.

Kargo ücretini ödememek için siparişlerimin katalog fiyatı üzerinden 42 puanı  geçmesi yeterli mi?

Temsilci fiyatı üzerinden 42 puanlık veya 11 adet sipariş geçmeniz gerekmektedir.

Siparişimi kapıdan ödeme ile teslim alabilir miyim?

Şirketin kargo firmasıyla kapıda ödeme anlaşması olmadığından dolayı kapıda ödeme seçeneği maalesef yoktur. Zaten kapıda ödeme anlaşması yapan firmalar kargo ücreti haricinde ekstra 7-8 TL civarında bir ödeme talep etmektedir. Takdir edersiniz ki Biobellinda ile ekonomik bir şekilde ürünlerinizi almaya çalışıyorsunuz ya da para kazanmaya çalışıyorsunuz, bu yüzden ekstra bu kadar para vermenin anlamı yok diye düşünüyoruz.

Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Size özel üyelik sayfanızdan ya da telefonla vereceğiniz siparişlerde banka / PTT havalesi, veya yine üyelik sayfanızdan kolaylıkla kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Sadece üyelik paketinizin ücretini peşin ödersiniz. Daha sonraki siparişlerinizin ödemesini ay sonuna kadar vade imkanı bulunmaktadır. Yani siparişinizi verir, ürünleri alıp kullanmaya başlayabilir veya satmak amaçlı aldıysanız satışını yaparsınız, ay sonunda da ödemesini yapabilirsiniz. Bu da her şirkette olmayan çok büyük bir avantajdır.

Primlerimi ne zaman ve nasıl alırım?

Primler, yasal kesintiler yapıldıktan sonra izleyen takvim ayının 15’inden sonra Biobellinda’ya kayıtlı banka hesaplarınıza, banka havalesi yoluyla ödenir. Temsilci ismi ile hesap adının aynı kişi olması gerekmektedir. Hesap numarasının Biobellinda’ ya ulaştırılmasından temsilci kendisi sorumludur. Yani ekibini kurup, prim kazanmaya başladığında banka hesap numarasını şirkete bildirmesi gerekmektedir.

İletişim bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Müşteri Hizmetleri Birimini arayarak ya da olanak verildiğinde internet üzerinden değiştirebilirsiniz.

Sponsor değişikliği yapılabilir mi?

Sponsor değişikliği için talebinizi yazılı ve imzalı belge olarak, müşteri hizmetlerine iletilmelidir.  Ancak üyelerin hakkını ve emeğini korumak, başkalarının altındaki üyeleri bir şekilde ikna edip çalmak gibi durumlara engel olmak için dilekçenizi verdikten sonra 6 ay içerisinde başka hiç kimsenin altına kayıt olamazsınız. 6 Ay süresince beklemeniz gerekmektedir.

Ürün iade kuralları nelerdir?

Temsilci kargoyu kargo yetkilisinden teslim alırken, öncelikle kargo personelini bekletmeli, koli içerisindeki ürünleri faturası ile karşılaştırmalı,  eksik/kırık ya da ayıplı ürün olup olmadığı konusunda kontrol ederek teslim alması gerekmektedir. Eğer eksik, kırık ya da  ayıplı ürün varsa kargo yetkilisinin yanında tutanak tutulmalı ve imzalatılmalıdır.  Ancak şirket bu konuda da oldukça toleranslı ve iyi niyet ihlali olmadığı sürece sıkıntılı ürünleri değiştirmenize olanak tanıyıp, sizin mağdur olmanıza engel olmaya çalışmaktadır.

Siparişlerimin kayıtlı olmayan bir adrese gönderimini isteyebilir miyim?

Evet, üyemiz kendi adına farklı bir adrese siparişini isteyebilir. Bu farklı teslimat adresi müşteri hizmetlerine veya internet üzerinden sipariş verilirken belirtilmeli.

İnternetten ve telefonla sipariş vermek arasında fark var mı?

Herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Yeni üye oldum katalog ne zaman gelecek?

Kataloğunuz üyelik paketinizin içerisinde tarafınıza gelecektir.

Kimlik bilgilerimi size verdiğimde bir sorunla karşılaşır mıyım?

Bilgileriniz Biobellinda güvencesi altındadır. Dünya çapında kredi kart güvenliği için bir standart olan SSL sertifikası kullanmaktayız. Hiçbir şekilde 3. şahıslar ile bilgilerinizin paylaşımı yapılmaz.

Biobellinda Kimdir, Nedir?

Biobellinda ile ister indirimli ürün alıp müşterilerinize satarak perakende satış kazancı, ister ekip kurarak sınırı olmayan prim kazancı, isteseniz de sağlığa zarar vermeyen muhteşem ürünlerimizi, çok cazip fiyatlardan alıp kullanmak, hediye ve promosyonlardan yararlanmak için faydalanabileceğiniz bir markadır.

Doğrudan Satış Sistemi (network marketing sistemi) nedir?

Dogrudan Satış Sistemi ürünlerin arada toptancı veya perakendeci gibi aracılar olmadan doğrudan üreticiden tüketiciye sunulmasıdır. Bu sistemle tüketici evinde alışveriş yapmanın rahatlık ve kolaylığını temsilciden kişisel hizmet alarak yaşar.

Ürün teslimatı yapılacağı gün teslimat adresinde bulunmuyorsam ne yapmalıyım?

Teslimat yapmak için gelen kargo şirketi belirttiğiniz teslim adresine geldiğinde sizi bulamaz ise müşteri adına düzenlenmiş ” Müşteri Ziyaret Notu” formunu bırakır. Alıcı en az 3 gün içerisinde kargo şirketine telefon eder ve randevulaşılan saatte kargo şirketi teslimatı anlaşılan saatte yapar veya kargo şubesinden kendisi alır.

Biobellinda doğal ürünler
Biobellinda ürünleri %100 doğal mıdır?

Biobellinda ürünleri %100 doğal mı?

Biobellinda temizlik ve cilt bakım ürünlerinde Paraben, Parafin, SLES, SLS yok. Ancak, ülkemizde hiçbir temizlik ve cilt bakım ürününün %100 doğal olduğu söylenemez. Biobellinda ürünleri %100 doğal mı sorusuna şöyle cevap vermemiz en doğrusu olacaktır; Bir ürünün ürün haline gelebilmesi için az da olsa kimyasal madde kullanılması gerekmektedir. Önemli olan kimyasalları Sentetik olmasıdır Ve sağlığa zarar vermeyecek ölçüde minumum değerlerde kullanılmasıdır. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki renklendirme ve ürün içeriğinde %100 doğal olan ham maddeler kullanılmıştır. Yani özetle %100 doğal ham maddelerden ve kanserojen madde, sağlığa zarar verecek maddeler kullanılmamıştır.

 

Gelen Aramalar:

biobellinda nasıl bir işhttps://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 s6gr3xBFmSqEXG29T7uaWaOxl8fdbuVZD3UsM8Nb1dfpcGfVXfuWBvaOSmPrwOPe 811ff45b28909caac49b6aa4543a6bc57f00ff2d&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXmehttps://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1836 FMwtWZPNN8I3TN51jhOumqSriSqZGTKj6LP7Z1ZOQG0WnivCrhMezrqZLr7Qbz9i 828dde42f8b3b4fa6eaeb0f3d8167334e04a8f03&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme