BB Krem nedir nasıl kullanılır?

Biobellinda BB Krem nedir ve nasıl kullanılır?
Biobellinda BB Krem ile cildiniz her zaman bakımlı ve pürüzsüz..

BB Krem nedir nasıl kullanılır?

Son dönemin muhteşem trendi BB Kremler her yaşta kadınların kurtarıcısı oldu. Peki BB Krem nedir ve nasıl kullanılır? İşte BB Krem hakkında merak edilenler:

BB Krem nedir? BB Krem nasıl kullanılır?

BB Krem ciltte anında pürüzsüz bir görüntü oluşturarak bir iki dakika içerisinde mükemmel bir koruyuculuk sağlarken, aynı zamanda cilt bakımı da yapan fondoten benzeri görünüme sahip mükemmel bir kapatıcı kremdir.

BB Kremler yaşlanmaya karşı savaşan, güneşin zararlı etkilerinden ve cildin çevresel kirlenmelerinden koruyarak cildin erken yaşlanmasına yardımcı olan ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran kremlerdir.

Bir diğer en güçlü özelliği ise, cildin yağ dengesini sağlayarak parlamasını engelliyor ve illa fondoten kullanmayı takıntı haline getirenlerdenseniz, fondotenin cilde daha iyi oturmasını sağlıyor ve tabi ki fondotenin zararlarından da korumuş oluyor 😉

Yani cildiniz, yağ dengesi mükemmel, nemlendirilmiş, kırışıklıklara karşı koruma altına alınmış ve güneşten zarar görmeyi önleyen bir görevli asker diyebiliriz BB Kremler için.

Biobellinda BB Krem‘in özelliği ise bu saydıklarımızın yanısıra aynı zamanda zararlı kimyasallar içermeyen, kanserojen madde içermeyen, bitkisel olarak özenle üretilmiş bir ürün olması sağlığımızı tehdit etmemesi ekstra bir konfor sağlıyor.

Bizzat denemiş, kullanmış biri olarak içim rahat olarak tavsiye edebileceğim bir üründür kendileri 😀

BB Krem nasıl kullanılır?

Sabahları cildinizi temizledikten sonra parmak uçlarınıza alarak dairesel hareketlerle uygulayıp, dilerseniz hemen arkasından makyajınızı yapabilirsiniz. Göz çevresine her kremde olduğu gibi BB Kremi sürerken de kaçınmalısınız. Çünkü göz çevresi çok daha hassas bir yapıya sahiptir ve göz çevresi için üretilmiş olan kremler kullanmanız daha uygun olacaktır.

BB Krem kullanmadan önce nemlendirici sürmek gerekir mi?

Cildiniz yağlı bir ciltse nemlendiriciye ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü zaten nemlendirme özelliği var. Ancak çok aşırı kuru bir cilde sahipseniz bir miktar nemlendirici kullanmak BB Kremin etkisini arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Biobellinda BB Kremi incelemek ve sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.  Üstelik tanıtım fiyatıyla indirimde 😉 

Gelen Aramalar:

biobellinda bb krembiobellinda bb krem yorumlaribiobellinda bb creambiobellinda bb krem kullananlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*