Biobellinda Doğal Yüz Kremi ( Tüy Azaltıcı Özellikli )

tüy azaltıcı nemlendirici doğal yüz kremi

Biobellinda doğal yüz kremi-Tüy azaltıcı özellikli

Tüy azaltıcı formül ve yoğun nemlendirici bakımla cildinizi nemlendirin…

Doğal yüz kremi arıyorsanız doğru yerdesiniz 😉 Biobellinda nemlendirici doğal yüz kremi üstelik tüy azaltıcı formüle sahip. Yeni ürünlerden biri olan Biobellinda nemlendirici yüz kremi içeriğindeki aktif bileşenlerin tüy azaltıcı ve zayıflatıcı etkisi olduğu klinik olarak test edilmiştir.

Biobellinda nemlendirici yüz kremi cildinizin en büyük ihtiyacı olan nemi sağlayıp günlük bakımını en iyi şekilde yaparken, aynı zamanda istemediğiniz tüylerin de azalmasına yardımcı olacaktır. Bir taşla iki kuş misali 😉

İçeriğindeki shea butter, gliserin ve doğal nemlendiriciler sayesinde cildinizi nemlendir ve doğal E vitamini etkisiyle cildinizde olabilecek serbest radikal oluşumlarına engel olarak korunmanıza yardımcı olacaktır.

Günlük bakıma olan ihtiyacı olan cildinize bu bakımı yaparken bitkisel, doğal tüy azaltıcı aktif bileşenler de istenmeyen tüylere karşı savaşacaktır.

Hafif ve yağsız bir dokuya sahip olan Biobellinda doğal yüz kremini makyaj yapmadan önce uygulayıp, iyi bir makyaj altı kremi olarak da kullanabilirsiniz.

Not: göz ve çevresi ve kaş bölgesine lütfen uygulamayınız.

Biobellinda yüz kremini, alerjen esanslar, boya ve zararlı kimyasal içermeyen, paraben (kanserojen madde) içermeyen yapısı ile güvenle günlük yüz bakımınız için kullanabilirsiniz.

Ayrıca çok şık bir kutusu var benim çok hoşuma gitti. Bence sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz harika bir ürün. Tıpkı altın kutuda hediye almış hissini uyandıracak. Bana öyle bir hediye gelse çok mutlu olurdum ve kendimi çok özel hissederdim 😉 Yüzlerce Lirayı sırf marka olduğu için artı özelliği bulunmayan ürünlere vereceğinize alın işte size hem ekonomik hem çok yönlü harika bir krem! Akıllı tüketici olun paranızı kaptırmayın derim..

 

doğal nemlendirici yüz kremi sipariş

Gelen Aramalar:

biobellinda yüz kremi kullananlarbiobellinda tüy azaltıcı krembiobellinda tüy azaltıcıbiobellinda nemlendirici yüz kremibiobellinda yüz kremibiobellinda tüy azaltıcı yorumlarbiobellinda tüy azaltıcı krem yorumdoğal yüz kremi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*