Biobellinda Temizlik Ürünleri

kolay temizlik

Temizlik ürünleri,saç bakım ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinde doğallık arar mısınız?

Genel temizlik ürünleri sektörü arasında lider markalardan bir tanesi olan Biobellinda mühendislerinin sürekli yaptığı arge çalışmaları ile ürün yelpazelerine saç bakım ürünleri,kişisel bakım ürünleri,temizlik ürünleri kategorilerinde yeni ürünler çıkarmaya devam ederken dikkatleri üzerinde toplamayı da alışkanlık haline getirdi 😀 İşte firmaya ait o temizlik ürünlerinden ve diğerlerinden sadece bazıları;

BL01 Genel Temizlik; Evinizdeki veya işyerlerinizdeki  kir ve lekelere karşı kolayca temizlik yapabileceğiniz hoş ve ferah kokulu ürün.

BL02 Çamaşır Beyazlatıcısı; Çamaşırlarınız için kullanabileceğiniz bir ürün olup; ilk günkü beyazlığı tutturmaktadır.

BL03 Bulaşık Sıvısı; Bulaşıklarınızı yıkamanız için yardımcı olacak “elleriniz sağlıklı, bulaşıklarınız tertemiz” kalacaktır.

BL04 Sıvı Sabun Sweet; Cildiniz için üretilmiş olan tamamen doğal ürünlerle harmanlaştırılan bir üründür.

akne  sabunu
kullananların deneyimleri

BL05 Cam-Mobilya Temizleyicisi; tamamıyla mobilyalarınıza yönelik ürünlerden olup Cam, ayna, kristal ve mobilyalarınız göz kamaştıracak düzeye getirmektedir.Mobilyalarınızda yeni cilalanmış gibi bir etki yapar yani bakımı yapar ve muhteşem bir kokusu var 😉

BL06 Halı Şampuanı; Sadece halılar için üretilmiş olan bu ürün ile halılarınız ilk günkü temizliğini koruyacaktır.

BL07 Halı Matik; Bir diğer halı temizlik ürünlerinden olan halı matik ile çok daha temiz halılara sahip olmanız mümkün olacaktır.

BL08 Pas-Kireç Temizleyici; Pas ve kireç lekeleri için üretilmiş olan bu ürün ile artık evinizde paslanmış noktalara veya kireçlenmiş bölgelere hükmetmek sizin elinizde olacaktır.

BL09 Oto Şampuanı; Aracınızın yıpranmasına sizden çok dikkat eden Biobellinda oto şampuanı ile arabanız hep genç kalacak.

temiz araç

Sıvı Sabun Deep Blue; Bu ürün ile cildinize genel temizlik yaparak çok daha sağlıklı bir yaşam sürdürmek sizin elinizde.

Oda Parfümü Activia; Çok daha sağlıklı nefes almanızı sağlayacak bu oda parfümü ile nefesiniz daha temiz olacak.

Bay-bayan parfüm çeşitleri ile de kullananlar hastası oluyor baştan söyliyeyim 😉

Zeytinayğlı,bal ve süt özlü ve çeşitleriyle el bakım kremleri,ayak bakım kremi sizlere en güzel çözümü hiç zarar vermeden sağlıyor.

Vücut bakım ürünleri bölümüne de doğal zeytinyağlı duş jeli eklendi.Bu duş jelinin hücre yenileyici özelliği sayesinde cildiniz beslenerek korunacak ve ferah kokusuyla banyonuzda tüm streslerden sizi arındıracak.

Kişisel bakım ürünlerinde bulunan %100 bitkisel yağ içeren şampuanlara yenileri eklendi.Buğday özlü,papatya özlü  saçlarınızı hem içeriden hem dışarıdan besleyen %100 bitkisel şampuanların yanı sıra ıhlamur özlü saç kremi de  artık emrinizde.

bitkisel şampuanlar

Bio moleküler jel bulaşık makinesi deterjanı; Bulaşıklarınız için gerekli niteliğinde olan bu ürün ile artık bulaşık makineleriniz çok daha güvenilir olacaktır. Aynı zamanda parlatıcı kullanıp tabaklarınıza kimyasal madde kalıntısı bırakmanıza gerek kalmayacak; çünkü içeriğinde özel parlatıcı efekti vardır ve bulaşıklarınız pırıl pırıl olacaktır 😉

Biomoleküler çamaşır makinesi deterjanı; Renkli ve beyazlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz,düşük ısıda bile üstün etki gösteren bu ürün 700 ml dir ancak konsantre olduğu için 3 kg deterjana eşittir.Ve tabi ki yine içerisinde kanserojen madde ve zararlı kimyasallar yoktur.

Temizlik ürünleri,kişisel bakım ürünleri,saç bakım ürünleri konusunda kalite,titizlik,ekonomi ve sağlık arıyorsanız bu saydığımız ürünler ve daha fazlasını Biobellinda markasında bulabilirsiniz ve üye olarak %35 daha uygun fiyatlarda almayı garantileyebilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudular

Kullananlar ne dediler?

Nasıl üye olunur?

Biobellinda üye kayıt formu

Gelen Aramalar:

kişisel bakım ve temizlikfeeds feedburner comgoo gl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*