Doğal pişik kremi bebeğiniz için faydalı mı?

pişikler

Biobellinda doğal pişik kremini hizmete sundu fakat ne kadar faydalı?

Biobellinda ailesine yeni doğal ürünler katmaya devam ediyor Ağırlıklı olarak bitkisel temizlik ürünleri üreterek yıllardır hanımların sağlığını korurken işlerini kolaylaştıran Biobellinda geçtiğimiz günlerde yine doğal bebek şampuanı üretmişti.Şimdide doğal pişik kremi üreterek minik bebeklerinde sağlığını korumaya başladı.

Biobellinda doğal pişik kremi nasıl koruyor?

Biobellinda doğal pişik kremi içeriğindeki doğal antiseptik ve bariyer oluşturucu etkisi ile pişik oluşmasına neden olan idrarın bebeğinizin cildine temas etmesini engelleyerek korunmasına yardımcı olur.

Biobellinda doğal pişik kremi içeriğinde neler var?

E vitamini,D-phantenol ve Allantoil’den oluşan üçlü koruyucu etkisi sayesinde önceden oluşan pişikler varsa onlarında rahatlamasını sağlar ve yeni pişik oluşumlarını engeller.Ayrıca yine içeriğinde bulunan Shea Butter ve Lanolin gibi doğal yağlar sayesinde bebeğinizin cildinin nem ihtiyacını karşılar ve bariyer etkisini destekleyerek bebeğinizin narin cildinde çoklu koruma sağlar.

Biobellinda doğal pişik kremi bebeğinizin cildine zarar verecek alkol,paraben,boya,zararlı kimyasallar ve alerjen hammaddeler içermez.Bebeğinizin hassas cildine tamamen uygun olarak üretilmiştir.
Artık doğal ürünler kullanma bilincimiz gelişti ve bitkisel temizlik ürünleri kullanmaya devam ederken,bebeğiniz için,içinizin rahat olması için Biobellinda doğal bebek şampuanı ve doğal pişik kremini de kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

biobellinda pişik kremi

Biobellinda Hakkında?

EVDE İŞ İMKANI

siteye abone olun

Rollon Ağda Seti Hediye Ediyoruz

Gelen Aramalar:

biobellinda pişik kremievde pişik kremi yapımıdoğal pişik kremipişik kremipişik kremi nasıl yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*