Duvardaki küf ve rutubet lekeleri nasıl giderilir?

Duvar küfü temizlemenin en kolay yolu ;)
Duvardaki küf lekelerine kesin çözüm akıllı kadınlar kulübü burası 😀

Duvardaki küf ve rutubet lekeleri nasıl giderilir?

Özellikle yüksek nem oranının bulunduğu şehirlerde yaşayanların evlerinin duvarları küf ve rutubet lekeleri ile kirli ve hoş olmayan bir görüntü oluşturduğu gibi aynı zamanda, küf giderme yöntemi uygulanmdığı takdirde sağlığınızı da ciddi oranda tehdit eder.

Astım hastaları için ve romatizma hastaları için çook zararlı bir ortam demektir. Duvardaki rutubet lekelerini önlemek bir dereceye kadar mümkün olsa da tamamen kurtulmak nem oranı yüksek ortamlarda pek sonuç vermeyebilir.

Bu durumda küf gidermek veya rutubet lekelerini gidermek için arasıra onlara bi el atmak gerekir.

Küf lekeleri nasıl giderilir?

Biz bunun için tabi ki Biobellinda Mineralli Krem temizleyicimizi kullanıyoruz 🙂 BURAYA tıklayarak duvardaki küf lekeleri, rutubet lekeleri nasıl giderilir videodan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Yine de sözlü olarakta açıklayalım 🙂 Biobellinda Mineralli krem temizleyicimizden bir miktar bulaşık süngerine dökün ve duvardaki rutubet lekeleri, küf lekeleri üzerini biraz ovalayın ve silin. İşlem bu kadar basit 😉

Ayrıca aşağıdaki kullananların gönderdikleri resimlerden bu ürünü başka nerelerde kullanıyoruz ve nasıl sonuçlar almışız görebilirsiniz.

Küf ve rutubet lekeleri oluşumunu önlemek için neler yapılabilir?

  • Karanlık, havasız ve nemli ortamlar sık sık havalandırılmalı ve temizlenmeli.
  • Ortamlar temiz tutulmalı, kiler mutfak gibi mekanlarda artık yiyecekler bırakılmamalı.
  • Buzdolabında yemekler kapalı kapta tutulmalı ve son kullanma tarihi geçmiş ürünler tutulmamalı.
  • Saklanan malzemeler nem gidericilerle depolanmadan önce korunmalı.
  • Banyonuzda duş perdesi kullanıyorsanız hergün mutlaka açılarak havalandırılmalı. Malum banyolar en nemli bölgelerden biridir ve rutubetlenmeye, küflenmeye karşı uygun ortamlardır.
  • Bodrum katlarında rutubet  ve küf oluşumu varsa klorlu kireç dökülerek birkaç gün sonra süpürülmeli ve temizlenmeli. Bodrum katlarının havalandırma olanağı mümkün olduğunca arttırılmalı.

Biobellinda Mineralli krem temizleyicisi ile işte alınan sonuçlardan bazıları

krem-temizleyici-2 krem-temizleyicisi-1 firin2 firin1 3x1mineralli-ile-gumusleriniz-parlasin

Doğal temizlik ürünleri markası Biobellinda mucizesi ile duvar temizliği nasıl yapılır
Biobelinda mineralli krem temizleyicisi ile duvardaki küf lekeleri nasıl giderilir? duvardaki rutubet lekeleri nasıl giderilir? Nerelerde kullanılır? Ve tabiki doğal temizlik ürünleri Biobelinda ile başarıyoruz bunları 😉 Hem de sağlığımıza zarar vermeden ve çokk ekonomik olarak 🙂

Duvardaki küf ve rutubet lekeleri nasıl giderilir?,küf giderme yöntemi,Astım hastaları için ve romatizma hastaları için,Duvardaki rutubet lekelerini önlemek,küf gidermek veya rutubet lekelerini gidermek için Biobellinda Mineralli Krem temizleyici

Gelen Aramalar:

duvardaki küf lekeleri için kesin çözümduvardaki küf lekesi nasıl çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*