Kanser Eden Deterjanlar

kanser hastalığı
Allah Korusun 🙁

Deterjanlar Kadınları Kanser Ediyor

 

Dün İnternette Araştırma Yaparken Bir Yazıya Rastladım.Kadınların Kullandığı Temizlik Deterjanlarının İçeriğinde Barındırdıkları 55 Binin Üzerinde (Evet Yanlış Duymadınız Ben De Çok Şaşırdım Ama 55 Binden Fazlaymış) Zararlı Kimyasallar İçerdikleri İçin Kadınlar Bu Maddelere Direk Maruz Kalıyor.

Bunların İçinde Tabi Ki Kanser Yapıcı Maddeler De Yer Alıyor.Sadece Kanser Değil,Yorgunluk Sendromu,Sinirsel Rahatsızlıklar Gibi Hastalıklar Yine Deterjanların Büyük Etkisiyle Kadınları Hiçe Sayan Bir Yapıya Sahip.

Çok Eskiden Bi Yerde Okumuştum;

Bir Kadın Bir Hafta Süreyle Yaptığı Günlük (Lavabo,Mutfak Gibi) Temizliklerde Vücuduna Bir Haftada En Az Bir Çay Kaşığı Kadar Zararlı Kimyasal Ve Ağır Metaller Alıyor.Vücut Kendi Savunma Ve Korunma Mekanizmasıyla Bunun Bir Kısmını Atabiliyor Ancak Hepsini Atması Mümkün Olmuyor.

Düşünsenize Yıllardır Aynı Deterjanlarla Temizlik Yapıyoruz (Artık Ben Doğal Ürünler Kullanıyorum :)) Zavallı Bedenimiz Yorgunluk İçerisinde İnliyor,Çığlıklar Atıyor Ama Bizim Umrumuzda Bile Değil.

Sağlık Bir Gittimi Bir Daha Gelmiyor. Bunu En Çok Sağlığını Kaybedenler Bilir. Artık Hepimizin Çevresinde Kanser Veya Benzeri Hastalıklarla Boğuşan İnsanlar Var. Sorun Onlara Söylesinler Sağlığın Kıymetini…

Üstelikte Ağız Yoluyla Alınan Toksik Maddeler Br Derece Daha Kolay Atılıyor İdrar Ve Ter Yoluyla. Ancak Deri Yoluyla Alınan (Deterjan,Parfüm,Krem Gibi) Ürünlerden Aldığımız Toksik Maddeler Direk Kana Karıştığı İçin Vücuttan Atımı Da Daha Zor Oluyor.

Peki Ne Yapmamız Gerekiyor?Pis Pasaklı Duracak Halimiz Yok. Gerçi Zaman Zaman Temizlik Yapmaya Fırsat Bulamayıp Pasaklı Olduğum Durumlar Oluyor Ya Laf Aramızda Neyyyyse 😀 Eminim Hepinizin Benzer Durumları Oluyordur.

yersilen kadın

Neyse Konuyu Dağıtmayayım.Ne Yapmamız Gerekiyor Dedik;

Ya Kendi Deterjanlarımızı Kendimiz Üreteceğiz Ya Da Bu Konuda Duyarlı Olan Şirketlerin Ürettikleri Doğa Dostu,Zararlı Kimyasal İçermeyen Organik Deterjanlar,Kremler Kullanacağız.

Kendi Deterjanımızı Yapmak Elbette Mümkün Ancak Takdir Edersiniz Ki Biraz Uğraşmak Gerekiyor.Başka Bir Yazımda Bu Konuda Tarifler Vermeye Çalışacağım.Artık Karar Sizin. İster 55 Bin Zararlı Kimyasal İçeren Deterjanları Kullanıp Sizin Sağlığınızı Hiçe Sayan Birilerini Zengin Etmeye Devam Edin.İster Kendi Deterjanlarınızı Hazırlayıp Kullanın.İsterseniz De Doğal Üretilmiş Temizlik Ürünleri Kulanın.

Ben Uzun Süredir Biobellinda Ürünlerini Kullanıyorum Ve Bir Çok Faydasını Gördüğüm Gibi Zararını Hiç Görmedim. Bu Yüzden İçim Rahat Olarak Tavsiye Edebilirim.Araştırın,İnceleyin,Kararı Kendiniz Verin.

mutlu ev kadını
artık herkes biobellinda kullanıyor. siz hala tanışmadınız mı?

Gelen Aramalar:

deterjanlarKANSER YAPICI ORGANİK BİLEŞİKLERdeterjanlıkdeterjan kanserdeterjanlardaki parfmn ierii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*