Kırışıklık ve Lekelere Etkili Bitkisel Gece Kremi

dogal-gece-kremi-bitkisel-gece-kremi

Gün boyu yorulan cilt için gece uyku dönemi yeniden yapılanma ve dinlenme dönemidir. Bu dönemde cildin kendini yenilemesine destek vermek önemlidir. Bunun için kullanılan AHA molekülleri cildi ölü hücrelerden arındırarak yeni ve genç hücrelerin yapılmasını sağlar. Her gece cilt kendini yenileyerek yeni güne hazırlanır.
AHA ( Alfa Hidroksi Asit) molekülleri doğal meyve asiti molekülleri olup aşırı hassas ve çok kuru ciltler tarafından kullanıldığında kızarıklık ve rahatsızlık hissine sebep olabilirler. Bu durum geçici olup tamamen AHA moleküllerin doğal yapısı ile ilgilidir.
AHA molekülleri cilt yüzeyindeki ince kırışıklarla, hamilelik ve güneşten kaynaklanan lekelerle, fazla yağ salınımı ve bundan kaynaklı parlamalar ve gözenek açılmaları ile savaşır.

Sonuç olarak parlamayan, kırışıklıkları ve gözenekleri sıkışmış, lekelerden arınmış, aydınlık, canlı, yeniden yapılanmış ve extra nemli bir cilt sunar.

Üye olmadan sipariş vermek için buraya tıklayın

sivilce lekelerine çözüm,güneş lekeleri nasıl gider,güneş lekelerini gideren krem,doğum lekeleri nasıl geçer,hamilelik lekelerine bitkisel maske,güneş ve sivilce lekelerine bitkisel krem,leke giderici gece kremi,biobellinda gece kremi en iyi gece kremi

Gelen Aramalar:

biobellinda gece kremi kullananlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*