Parfüm Tutkusu

Parfüm Tutkusu

Hepimizin beğendiği, aşina olduğu hatta vazgeçemediği parfümü vardır mutlaka.Bu yazımızda bilenler ve bilmeyenler için Biobellinda‘nın bizlere sunmuş olduğu eşsiz kokulardan söz edeceğiz.

Bildiğiniz gibi bayan olsun erkek olsun parfüm hepimiz için vazgeçilmez bir objedir hayatımızda.Özellikle de sevgililer günü arifesinde ne hediye alsak telaşına giriyoruz.Size sevgilinizin, eşinizin tutkuyla kullanacağı bir kaç parfüm önerisi sunacağım.

Leal

Bayanların tutkuyla kullandığı eşsiz bir koku olan leal meyvelerin canlandırıcı etkisi ile sizi büyüleyecek..Biobellinda‘nın eski parfümlerinden olup kadınları büyülemeye ve meyve bahçelerinde gezdirmeye devam ediyor.Kız arkadaşınıza yakışacak eşsiz bir koku..

Tican

Modern hanımların ve beylerin vazgeçemediği yeni bir koku.Biobellinda yenilikleriyle göz alıcı parfümler çıkarmaya devam ediyor.Unisex bir parfüm olup hem beylere hem hanımlara hitap ediyor.

Avva

Erkek arkadaşınıza derinlemesine yapışacak bir koku.Avva Biobellinda markasının en çok satanlar listesinden olup beylere muhteşem birleşiminden hayali derinlikler yaratır.

Biobellinda‘nın parfümleri uzun süre kalıcılığını korur ve muhteşem kokularıyla büyüler.Tutkusu olacağınız kokular sizleri bekliyor..

Sevgiyle kalın.. 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*