ÜYE KAYIT FORMU

BİOBELLİNDA ÜYE KAYIT FORMU 

Üyelik ücreti yok! BEDAVA ÜYELİK! Sadece aldığınız ürünlerin ödemesini yaparsınız, onu da %35 indirimli olarak  ve tam 1 ay sonra ödemesini yaparak 😉

Biobellinda üyesi olmak için üyelik paketlerinden birisini almanız gerekmektedir. Ayrıca eğer kazanç sağlamak için üye olmak istiyorsanız ürünleri tanımanız sizin yararınıza olacaktır. Kendi ihtiyaçlarınızı daha ucuza almak istiyorsanız bu avantajlı fiyatlar tam da size göre! Mutlaka size uygun bir paket vardır 😉

Biobellinda’ya üye olmakla doğru bir karar verdiğinizden emin olabilirsiniz. Düşünsenize ekstra üyelik ücreti yok! Sadece zaten marketlerden alacağımız ihtiyacımız olan ürünleri bu sefer Biobellinda’dan alacaksınız. Hem de en doğalından, en güzelinden 😉 Üstüne üstlük dilerseniz para kazanma imkanınız olacak. Endişelenmeyin her ay sipariş vermek, sipariş verilmesse üyeliğin silinmesi,  gibi zorlayıcı şartlarımız yok.

Biobellinda üyelik paketleri

Ürün seçiminde size kolaylık olsun diye ürünleri tek tek hesaplayarak sizin için özel paketler oluşturduk. Bu paketlerdeki ürünler en çok tercih edilen ve en çok memnun kalınan ürünlerden oluşmaktadır.

Size uygun olan paketi belirleyip üyelik formunu doldururken işaretleyiniz.

Biobellinda üyelik paketlerinde hangi ürünler var?

Biobellinda Gold (Temizlik) üyelik paketi

Paketinizde şu ürünler gelecek: 

Genel Temizlik Ürünü
3X Ultra konsantre çamaşır beyazlatıcı
Bulaşık deterjanı (Elde)
Cam-Mobilya temizleyici
Halı şampuanı (Elde)
Pas kireç çözücü
Wc banyo temizleyicisi
Yağ-kir çözücü
Oda parfümü – Soft
Sıvı el sabunu-Deep Bulue
Mineralli krem temizleyici
mikrofiber cam bezi
Sıvı sabun köpük aparatı

Gold (Temizlik) üyelik paketindeki ürünlerin toplam satış fiyatı 277 TL’dir.Ama siz Biobellinda ailesine katılmak isterseniz, yani bu Biobellinda Gold temizlik paketini seçerseniz size sadece 198,77 TL’dir.

Gold Temizlik üyelik paketi seçerek üye olursanız 55,76 TL değerindeki Yaşlanma karşıtı bitkisel göz çevresi bakım kremi hediyesidir ve materyal paketi siparişle birlikte gönderilecektir. (Her ay hediye ürün değişmektedir. Bulunduğunuz ay içerisinde hangi ürün hediyesi geçerliyse o ürün hediye olarak gönderilecektir ve Gold (temizlik) üyelik paketi ödemesini havale ya da kredi kartıyla peşin yaptığınızda hediye ürün gönderilir.)

Biobellinda Gold (Karma) üyelik paketi

Paketinizde şu ürünler gelecek: 

Genel temizlik ürünü
3X Ultra konsantre çamaşır beyazlatıcı
Bulaşık deterjanı (Elde)
Wc banyo temizleyicisi
Yağ-kir çözücü
Grek koltuk altı roll-on (erkekler için-tüy azaltıcı formül)
Oda parfümü-Activia
Siri koltuk altı roll-on (bayanlar için-tüy azaltıcı formül)
Berenis dökülen saçlar için şampuan
Zeytinyağlı duş jeli
Nemlendirici yüz kremi (tüy azaltıcı formül)
Florürsüz diş macunu

Gold (Karma) üyelik paketindeki ürünlerin toplam satış fiyatı 274.44 TL’dir.Ama siz Biobellinda ailesine katılmak isterseniz, yani bu Biobellinda Business temizlik paketini seçerseniz size sadece 198,24 TL’dir.

Gold Karma üyelik paketi seçerek üye olursanız 55,76 TL değerindeki Yaşlanma karşıtı bitkisel göz çevresi bakım kremi hediyesidir ve materyal paketi siparişle birlikte gönderilecektir. (Her ay hediye ürün değişmektedir. Bulunduğunuz ay içerisinde hangi ürün hediyesi geçerliyse o ürün hediye olarak gönderilecektir ve Gold (karma) üyelik paketi ödemesini havale ya da kredi kartıyla peşin yaptığınızda hediye ürün gönderilir.)

Biobellinda Business (Temizlik) üyelik paketi

Paketinizde şu ürünler gelecek: 

Genel temizlik ürünü
3x Çamaşır beyazlatıcı
Bulaşık deterjanı (elde)
Cam-mobilya temizleyici
Halı şampuanı (elde)
Pas-kireç temizleyici
Wc-banyo temizleyici
Yağ-kir temizleyici
Oda parfümü (soft)
Sıvı el sabunu (Deep Bulue)
Mineralli krem temizleyici
Biomoleküler leke çıkarıcı
Biomoleküler sıvı çamaşır makinesi deterjanı
Biomoleküler jel bulaşık makinesi deterjanı
Ultra konsantre çamaşır yumuşatıcısı
Mikrofiber cam bezi
Sıvı sabun köpük aparatı

Business (Temizlik) üyelik paketindeki ürünlerin toplam satış fiyatı 440,60 TL’dir.Ama siz Biobellinda ailesine katılmak isterseniz, yani bu Biobellinda Business temizlik paketini seçerseniz size sadece 283,02 TL’dir.

Yani 157,58 Lira daha ucuza alacaksınız.

TAM 49,7 TL’LİK ÜRÜN BİZDEN SİZE HEDİYE!

Business (Temizlik) üyelik paketi ile üye olanlara doğal, sağlığa zarar vermeyen ve satış fiyatı 49,7 TL olan

El bakım kremi (gliserin ve E vitaminli)

Alize vücut kremi

BİZDEN SİZE HEDİYE!

(Her ay hediye ürünler değişmektedir. Bulunduğunuz ay içerisinde hangi ürün hediyeleri geçerliyse o ürünler hediye olarak gönderilecektir. Kaydınızı yaparken gönderilecek olan hediyeler konusunda size bilgi verilecektir.)

Biobellinda ailesine katılıp üye olmak isterseniz alacağınız bu ürünleri 440,60 TL ödeyip almak yerine SADECE 283,02 TL’ye almış olacaksınız. Üstelik önce ürünler elinize gelecek, kullanmak isterseniz kullanabilir, satmak isterseniz %35 kar koyarak satabilir ve 1 ay sonra da ödemesini yapabilirsiniz. Hiç bir firmada olmayan bu avantaj sadece Biobellinda üyelerine ve Biobellinda üyesi olmak isteyenlere özeldir.

Biobellinda Business (Karma) üyelik paketi

Paketinizde şu ürünler gelecek: 

Genel temizlik ürünü
3x Çamaşır beyazlatıcı
Cam-mobilya temizleyici
Bulaşık deterjanı (elde)
Wc-banyo temizleyici
Yağ-kir çözücü
Oda parfümü (Soft)
Sıvı el sabunu (Deep Bulue)
Mineralli krem temizleyici
Siri bayan parfümü
Berenis dökülen saçlar için şampuan
Florürsüz diş macunu
Yüz temizleme jeli
SPF 20 Güneş korumalı gündüz kremi (Gliycolic seri)
Yaşlanma karşıtı göz çevresi kremi (Gliyclolic seri)
Grek erkek parfümü
İklil duş jeli
Püskürtme aparatı

Business (Karma) üyelik paketindeki ürünlerin toplam satış fiyatı 615,04 TL’dir. Ama siz Biobellinda ailesine katılmak isterseniz, yani bu Biobellinda Business Karma paketini seçerseniz size sadece 357,31 TL’dir.

Business karma üyelik paketimiz ile üye olanlara doğal, sağlığa zarar vermeyen ve satış fiyatı 126,85 TL olan

Biobellinda bulaşık deterjanı (elde),

El bakım kremi (gliserin ve E vitaminli) ,

Alize vücut kremi,

Gliycolic seri gece kremi

TAM 126,85 TL’LİK ÜRÜN BİZDEN SİZE HEDİYE!

(Her ay hediye ürünler değişmektedir. Bulunduğunuz ay içerisinde hangi ürün hediyeleri geçerliyse o ürünler hediye olarak gönderilecektir. Kaydınızı yaparken gönderilecek olan hediyeler konusunda size bilgi verilecektir.)

Biobellinda ailesine katılıp üye olmak isterseniz alacağınız bu ürünleri 615,04 TL ödeyip almak yerine SADECE 357,31 TL’ye almış olacaksınız.  Yani 257 Lira kazançlısınız. Üstelik önce ürünler elinize gelecek, kullanmak isterseniz kullanabilir, satmak isterseniz %35 kar koyarak satabilir ve 1 ay sonra da ödemesini yapabilirsiniz. Hiç bir firmada olmayan bu avantaj sadece Biobellinda üyelerine ve Biobellinda üyesi olmak isteyenlere özeldir.

Ha bu arada hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Takıldığınız her konuda her zaman yanınızda olmaya hazırız. İhtiyacınız olan her an daima iletişim halinde olacağız ve sizin için elimizden geleni yapacağız rahat olun ?

Kendimize güveniyoruz çünkü bugüne kadar dürüst, güvenilir, hiç bir üyesiyle sıkıntı yaşamayan, daima elinden geleni yapan bir ekip olmayı başardık ve bu konuda 1 numarayız! 

Hiçbir firmada olmayan avantajlar ile hadi şimdi Biobellinda ailesine “merhaba!” deyin. 😀

Üye olmak için formu doldurun ve istediğiniz

üyelik paketini seçin

Business (Temizlik) paketi istiyorum (283 TL)
Business (Karma) paket istiyorum (357 TL)
Gold (Temizlik) paketi istiyorum (199 TL)
Gold (Karma) paket istiyorum (199 TL)

 

 

 

 

Gelen aramalar

biobelinda kayıt, biobellinda danışmanlık formu, biobellinda temsilci, biobellinda üye kayıt formu, biobellinda üyelik.

Bio bellinda üyelik formu, biyobellinda üyelik, byoblanda üyelik, bio belinda üyelik formu, bio belinda üye olmak için, biobelinda üyelik şartları, biobelinda ücretsiz üyelik formu

Gelen Aramalar:

biobellinda üyelik formubiobellinda fiyat listesi 2016biobellinda üye girişbiobellinda fiyat listesi 2015biobellinda temsilci girişibiobellinda üyelik girişibiobellinda üye bilgi formubiobellinda 2016 fiyat listesibiobellinda katalog 2016biobelinda temsilci fiyatlarıbiobellinda fiyat listesi 2017biobellinda üye girişi nasıl yapılırbiobellinda üye girişi 2015biobellinda üye girişi 2016biobellinda 2017 fiyat listesi

Comments are closed.