biobellinda’nın farkı nedir?

GERÇEK TEMİZLİK

          Doğayı Kirletmeyen Temizliktir yeşillik ve göl

Dünyamızın çok hızlı bir sanayileşme sürecinde olması ve toplumların bilinçsizliği nedeniyle doğadaki tahribat en üst noktaya ulaşmış durumdadır. Hava kirliliğinin artması nedeniyle ölümler meydana gelmektedir. Küresel ısınma son zamanların gündemini oluştururken bir zamanlar olmaz dediğimiz olayda meydana gelmiş ve ozon tabakası delinmiştir. Yine sularımızın kirliliği üst seviyelerdedir. Tüm bu var olan olumsuz değişimler doğadaki tüm canlıları tehdit ettiği gibi biz insan oğlunun da yaşamını tehdit etmektedir. Bu konuda yaratılan en üstün varlık olmanın, kısaca insan olmanın getirdiği sorumlulukla kullandığımız tüm ürünlere dikkat etmeli ve bilinçli davranmak zorundayız.

Tüm bu sebeplerle ürettiğimiz ürünlerde bizler de bunu göz önünde bulundurduk ve ürünlerimiz mikro dinamik teknolojisiyle ürettik. Mikro dinamik kavramını ifade edersek;

     * Sanayi ve ev atıklarının meydana getirdiği zararlı bileşimleri parçalayarak bunları proteine çevirme yeteneğidir.

     * Biobellinda markası ile üretilen tüm ürünlerde doğaya karıştıklarında karşılaştıkları atıkları proteine çevirme yeteneğine sahiptir.

     * Öncelikle ürünlerimizi sıcak su ile kullanmak durumundayız.

     * Ürünleri kullanırken mutlaka farklı deterjanların kalıntılarını bezden tamamen arındırmak zorundayız.

     * Ürünlerimiz kesin sonuçlarını görebilmek için 2-3 defa kullanmalıyız.

     * Ürünlerimizin hiç birinin üretim amacı birebir leke çıkarıcı olmamasına rağmen tüm ürünler yağ, toz ve kir lekelerine karşı etkilidir.

     * İlerleyen zamanlarda çıkacak leke çıkarıcımız tüm lekelerimize karşı etkili bir çözüm olacaktır.

logo

Gelen Aramalar:

biobellinda ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*