Biobellinda Hakkında?

biobellinda-hakkinda

Biobellinda nasıl bir şirkettir?

Biobellinda; Ülkemizin gelişmiş temizlik ürünleri kategorisine ait markalardan bir tanesi olan Temizsan Gıda Temizlik Ürünleri ve Kimyasalları San. İth. İhr. Ltd. Şti. olarak Biobellinda adında 1994 yılında kurulmuş bir firmadır.2005 Yılında ise Biobellinda markasını ortaya çıkararak ve satış politikasını değiştirip network marketing sistemiyle,yani üyelik yöntemiyle hem ekonomik,hem sağlıklı,hem konsantre olan hijyen ürünleriyle hizmet verirken aynı zamanda isteyenlere de gelir elde etme imkanı tanıdı.

Günümüze gelinceye kadar yapmış olduğu başarılı işleriyle ve müşteri memnuniyetiyle her zaman güvenirlilik ve kalitenin ön planda olduğu Biobellinda daha çok bayanlara yönelik temizlik ürünleri olarak bilinmektedir.Ancak her geçen gün kendini geliştirerek şampuanlardan parfümlere,kremlerden mikrofiber bezlere kadar yeni yeni ürünler çıkarmaya devam etmektedir.  Yüzde yüz yerli sermayeyle; müşterilerin hizmetinde olan Biobellinda bir süredir daha modern organize edilmiş yeni üretim tesislerinde üretim yapmakta olup,yaklaşık 8.000.000 adet konsantre ürün üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur.Bu arada 80.000.000 üye kapasitesine ulaşmıştır. Buda demek oluyor ki; satış yapmadıklarını,sadece her üyenin kendilerinin kullandığını varsayarsak 80 bin kişi bu ürünlerle tanışmış ve kullanıyor.Sizin için de artık Biobellinda ile tanışma zamanı gelmedi mi? 😀

Bu piyasada çok daha başarı elde etmek için çaba sarf eden firma Biobellinda’nın şuan piyasada bulunan ve çoğu kişi tarafından tercih edilen binlerce ürünleri mevcuttur. Ki bizlerde sitemiz Biobellinda.web.tr adresinden sizlere bunları teker, teker tanıtma çabasında olacağız. Sudan ucuz temizlik için Biobellinda’yı seçmeniz gerektiğini bizler sizlere her seferinde belirten bir site olarak Biobellinda ürünlerinin hiçbir yan etkisi olmadan tamamıyla müşteri memnuniyetine göre hazırlanan ürünlerinin kalitesiyle günümüze gelen bir marka olduğunun da üstünden bir kez daha geçmek isteriz.

Ürünlerin müşteriyle ulaşması için her türlü yönteme başvuran Biobellinda; markasına ait Biobellinda kataloglarına ulaşarak sizlerde Biobellinda ürünlerinin farkına varabilirsiniz. Bay-bayan parfümleri,cilt bakım kremleri,temizlik ürünleri,tekstil ürünleri ve saç bakım ürünleri üreten Biobellinda kişisel bakım bazında ürünlerin üretimlerine ağırlık veren bir firmadır. Rakiplerindende her zaman bir adım önde olmayı başarmasıyla da dikkat çeken Biobellinda’yı sizlere Biobellinda.web.tr olarak şiddetle tavsiye eder sitemiz üzerinden ürünler hakkında tüm detaylara ulaşabileceğinizin altını çizeriz.

Gelen Aramalar:

biobellinda üye girişiwww biobellinda web trfb me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*