Biobellinda %100 Türk Kazanç Sistemi

Biobellinda Türk Kazanç Sistemi

Türkiye’nin en güçlü organizasyonunda yerinizi alın

 

(Biobellinda başvuru formuna sayfanın en altından ulaşabilirsiniz)

Network Marketing Sistemlerinde çalışmaya başlayan milyonlarca insanın birbirinden farklı sebepleri olmuştur;

Bunlardan bazılarını sıralayacak olursak;  bayanlar-icin-en-guzel-is

*Kendi işini kurmak

*Sermayesiz kendi işinin sahibi olmak

*Hiç riske girmeden, sıfır riskle para kazanma isteği

*Hayallerine kavuşma arzusu,

*Maddi özgürlük veya servet kazanma isteği

*Maddi yetersizlikten dolayı ek iş imkanı arayışı

*Aile bütçesine katkıda bulunmak

*Daha iyi şartlarda yaşama hakkına sahip olmak ve hayat standardını yükseltmek

*Yeni çevreler edinmek yeni insanlarla tanışıp daha sosyal bir yaşama merhaba demek. (sisteme kaydedeceğiniz üyeleriniz, onların üyeleri ve onlarında üyeleri ile, yani ekip arkadaşlarınız ile yepyeni harika dostluklar ve işi teklif ettiğiniz kişiler ile  teklifinizi kabul etmeseler bile kazanılacak yeni arkadaşlıklar, oluşacak samimi dostluklar.)

*Bence en önemliside özgür zamanlı çalışmak (network marketing sistemini ekiş değil de asıl işi olarak yapanlar çok iyi kazançlara ulaşmıştır. Aylık 5000 TL-10 000 TL gibi rakamların yanı sıra çok daha fazlasını kazananlar bile vardır. Canı istediği zaman,canının istediği yerde çalışırlar, canları isterse her şeyi bırakıp tatiline gider, canı ne zaman isterse ozaman geri döner  vs…) Yani bu işte patron sizsiniz!

*Kişisel gelişim (yapılan seminerler ve internetten verilen bilgilerle istenirse iyi bir donanım sağlanabilir. Burada da yine kişi bu toplantılara katılıp katılmamakta özgürdür ve hiç kimseden baskı görmez.

*Boş zamanlarını arttırmak (yukarıda anlattığımız gibi normal işler gibi tüm zamanınızı kapsamaz ve ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu yüzden dilediğiniz kadar boş zamanı kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

*İnsanlara yardım etme isteği (Özellikte bu sistemde para kazanırken aynı zamanda insanlara, sevdiklerinize çok önemli yardımlarda bulunmuş olacaksınız. Çünkü hem evlerine ekmek götürmelerine, çocuklarının ihtiyaçlarını almalarına, hayallerine kavuşmalarına vesile olurken aynı zamanda kanserojen maddelerden arınmış, sağlıklı ürünler kullanmalarına vesile olarak sağlıklarına da büyük katkı sağlayacaksınız.

*Kariyer elde etmek (ev hanımı olsanız bile hiçbiryerde sunulmayan kariyer imkanları size sunulur. İnsanlar size saygı duymaya başlar. Takdir edilir, onurlandırılırsınız.)

*İndirimli ürün almak (zaten kullandığımız ürünlere neden daha fazla ödeyelim ki? Üstelikde sağlıksız, 55 binden fazla kimyasal madde içeren,sağlığımızı tehdit edip kanser yapabilen market ürünlerine… Bu sistemde hem çok ekonomik, hem sağlıklı, hem de kirlenmeyi geciktirip, zamanı size bırakan ürünler kullanmanın lüksünü yaşayarak diğer insanlara fark atacaksınız)

Bu saydıklarımızı bizler elde ettik, siz neden yapamayacaksınız? Tek yapılması gereken şey rahatlık rehavetinden kurtulup, şöyle bir silkelenerek farklı şeyler yapmak. Aynı şeyleri yapmaya devam ettiğiniz sürece aynı şeylere sahip olmaya da devam edeceksinizdir.  Şunu unutmayın; Ya paranız olur, yada bahaneleriniz…

Siz ne sebeple network marketing sektöründe çalışırdınız? Yada eşe-dosta şu meşhur network marketing firmalarının parfümlerini satan, ama Türk firmalarına gelince önyargı ile yaklaşan ve burun kıvıranlardan mısınız? Biz bu ülkede yaşayan network marketingçiler olarak Türk bir şirkette çalışmayı boynumuzun borcu bildik ve Biobellinda ailesi ile başarılar elde ettik.

Biobellinda bireysel bayisi olarak başarılı olabilmeniz için gereken desteği sponsor ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizi bu işe davet eden ve bu işe girmenize vesile olan  kişi size yardım edebilecek nitelikte olmalıdır.Aksi takdirde yapayalnız kalır ve başarının yolunu bulmakta güçlük çekersiniz.. Birlikte çalışacağınız kişi size bu işi öğretmeli ve takıldığınız her konuda size destek olmalıdır..

www.biobellinda.web.tr yani şu an incelemekte olduğunuz bu siteye yapılan başvurular Nermin AY ve alt menejerleri tarafından değerlendirmeye alınacaktır.Biobellinda ile mutlu olun,mutlu kalın,kendinize iyi bakın 🙂

Nermin AY

Biobellinda başvuru formu için buraya tıklayın

biobellinda,biobellinda başvuru formu,network marketing,boş zamanlarını arttırmak,aile bütçesine katkıda bulunmak,sermayesiz kendi işinin sahibi olmak,kendi işini kurmak,biobellinda bi

Gelen Aramalar:

aile bütçesine katkıda bulunmak için neler yapmalıyızkendi işinin sahibi olmakaile bütçesine katkıda bulunmak için neler yapabilirizkendi işinin sahibi ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*