Berenis Boyalı Saçlar İçin Bitkisel Şampuan %38 İndirimde!

berenis boyalı saçlar için doğal şampuan

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.TEŞEKKÜRLER…

Berenis boyalı saçlar için bitkisel şampuan %38 indirimde!

Bugün yine sizlerin mutlaka denemenizi istediğim ürünlerden olan Biobellinda Berenis boyalı saçlar için olan bitkisel şampuanı kısa süreli bir indirim uygulayarak tanışmanıza vesile olmak istiyorum. 22 Ekim ile 28 Ekim tarihleri arasında Berenis boyalı saçlar için bitkisel şampuanını tam %38 indirimle 14 TL yerine sadece 8,68 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Berenis boyalı saçlar için bitkisel şampuan hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

Sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

boyalı saçlar için doğal şampuanlar

Ama bunun yanısıra araştırıp bulduğum (benim tanımadığım) Berenis boyalı saçlar şampuanını kullanan kişilerin yorumlarını da sizlerle paylaşmak istiyorum.

Buyrun kullananların yorumlarını birlikte okuyalım:

Gülneba:  3 Aydan beri biobellinda Berenis boyalı saçlar için olan bitkisel şampuanını kullanıyorum.çok memnun kaldım.ilk zamanlar saçlarımı biraz sertleştirmişti ama sanırım ya alışma dönemi olduğu için yada daha önce market şampuanı kullandığım içindi diye düşünüyorum.

Malum onlarda bir dünya kimyasal madde var ve bi yerde okumuştum kimyasaldan arındırmak için bilmem kaç ton suyla durulanması gerekiyormuş. Bu dyüzden belki diyorum kimyasal kalıntıları olduğu için bitkisel şampuanla etkileşim yapmış olabilir.

ama artık hiç bakım yapmadığım halde sadece berenis boyalı saçlar için olan bitkisel şampuan kullanıyorum ve saçlarım çok sağlıklı görünüyor ve daha hızlı uzamaya başladı. Ben memnun kaldım tavsiye ederim
aysemin: mrb  benim müşterilerim  kuru saçlar için  şampuandan çok memnun kaldılar.bir kısmı ilk yıkamada bile memnun kaldı.ben normal ve kepekliden çok memnunum ama ısrarla kullanmak gerekiyor.biz enaz iki aydır kullanıyoruz ve saç dökülmelerimizi kestiğini farkettik.
oğlumun saçlarıda nerdeyse döküle döküle bitecekti selis sayesinde daha iyi çok şükür.

 Şive: Valla ben çok memnunum severek kullanıyorum Berenis boyalı saçlar için bitkisel şampuanı

Eleman: bizde ailece içimiz rahat olarak kullanıyoruz.hiçbişey olmasa sağlıklı olması bile kullanmak için önemli bir faktör. Ben boyalı saçlar için olanı kullanıyorum evdekilerde kuru saçlar için olanı.dökülmeyi de kesiyor bilginize 😉
Sevgi: Mevsim geçişlerinde saç dökülmelerine çözüm arayışları artar bilirisniz. Bnde aynı sorunu yaşayanlardanım.ama yaklaşık 6 aydır berenis boyalı saçlar için şampuanı kullanıyorum inanın saçlarımda hiç dökülme yok.artık başka şampuan kullanmam diye düşünüyorum çünkü çok beğenerek kullanıyorum.kullanırken zaten fark ediyorsunuz yapmacık kokular olmadığını nekadar doğal bir şampuan kullandığınızı. Bu şampuanı keşfedenlerden ALLAH razı olsun.

Ayferdoğan:  selamün aleyküm  arkadaşlar.ilk çıktığı zamandan beri biobellinda’nın şampuanlarını ailecek kullanıyoruz.size bir sır vermek istiyorum, saçlarımızın dökülmesi azaldığı gibi aynı zamanda saçlarımızda bulunan beyaz saçlar da azaldı.dışardaki insanlardan da bunu fark edenler oldu.

Saçlarımızın tekrar eski haline dönmeye başladığını görmek çok güzel 🙂 herkese nasıl bir etki yapar bilmiyorum ama sağlıklı bitkisel olması yeter sırf bu yüzden inatla düzenli kullanırım diyordum ama emin olun umduğumdan çok daha fazlasını buldum. Saçlarım boyalıyken berenis boyalı saç şampuanını kullandım bir süredir normal saçlar için olanı kullanıyorum

Beste: Arkadaşlar ben boyalı saçlar için olanını kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. kesinlikle şunu söyliyebilirim ki saç dökülmelerim durdu ve ne yaptıysam daha önce durduramamıştım saç dökülmelerimi…bence Harika bir ürün bu.mucize gibi  bir şey  bu şampuanlar.Çevremde de kullanan arkadaşlarım var. Onlara soruyorum arkadaşlarımda çok olumlu sonuç aldıklarını söylüyorlar zaten belli oluyo 🙂 Kesinlikle tavsiye edebilirim.. Berenis boyalı saçlar için bitkisel şampuan

Gelen Aramalar:

biobellinda şampuan kullananlarberenis kozmetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*