Bitkisel Genel Temizlik Paketi İndirimde!

hijyenik temizlik yapmak için,mikrofiber temizlik bezi,mobilyaları kolay temizlemenin yolu,ev temizliğinin püf noktaları,ev temizliği için doğal ürünler

 

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.TEŞEKKÜRLER…

 

Biobellinda doğal temizlik ürünleri ile hem kolay temizlik yaparsınız, hem de kirlenmeyi geciktirici formülleri nedeniyle daha uzun aralıklarla temizlik yapma ihtiyacı hissedersiniz.

Üstelik doğal ürünler olması nedeniyle sağlığınıza zarar vermeden eviniz hem hijyenik olur, hem de harika kokuları ile temizlikten keyif alırsınız.

Fiyatı mı? Fiyatları tabi ki çokk ekonomik… Konsantre ürünler olduğu için az miktarda kullanmanız yeterlidir. Dolayısıyla aldığınız her ürünü aylarca kullanabilirsiniz.

Her ay markete temizlik ürünleri için ödeyeceğiniz para cebinize kalır. Zaten fiyatları da son derece uygundur. Çünkü Biobellinda tüm ürünlerini kendi mühendislerinin yaptığı arge çalışmaları sonucunda kendisi üretmektedir.

Bu kampanya paketinde bulunan Biobellinda ürünleri şunlardır:

Cam mobilya temizleyici: İnanılmaz hoş bir kokusu vardır böylece gerçekten temizlik yaparken keyif alırsınız. Çok az miktarda ürünün üzerine sıcak su ekleyerek seyreltilerek kullanılır ve belkide bir sene rahatlıkla kullanabileceğiniz neredeyse bedavaya verilen mükemmel bir üründür. Hijyen sağlarken mobilyalarınızı yeni alınmış gibi, yada yeni cilalatmış gibi bir görünüm kazandırır. Yüzeylerin üzerinde şeffaf bir tabaka oluşturarak antistatik özellik uygular ve kirlenmeyi,tozlanmayı geciktirir. Zamanınız size kalır… Camlarınız,aynalarınız kolay silinir,geç kirlenir ve ışıl ışıl olur.

Genel temizlik ürünü: Daha çok sert yüzeylerde hijyen ve kalıcı temizlik amacıyla üretilmiş olsada yaşanılan tecrübeler gösteriyor ki halı, koltuk, yer temizliği gibi bir çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve iyi sonuçlar alabileceğiniz bir üründür. Temizlik ürünlerimizin hepsinde olduğu gibi bu üründe konsantre olarak hizmete sunulmuştur. Temizlik yaptığınız suyu çiçeklerinize bile dökebilir ve onların daha güzel beslendiğini gözlemleyebilirsiniz.

Mikrofiber genel temizlik bezi: Mikrofiber bezleri sanırız artık bilmeyen ev hanımı yoktur. Kıldan ince üretilmiş liflerden oluşan mikrofiber bezler en kolay ve en hijyenik temizlik için üretilmişlerdir.

Mikrofiber genel temizlik bezimiz ile günlük toz alma işlemlerinizi kısa sürede ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Genel temizlik paketi kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir. Normalde 37,00 TL’ sahip olabileceğiniz bu ürünler sadece bu aya özel %28 indirimle 26,64 TL’dir.

Siz hala Biobellinda temizlik ürünleri ile tanışmadınız mı? Ozaman işte size fırsat! Kaçırmayın üzülürsünüz 😉

Biobellinda ile hem cebiniz, hem içiniz rahat olsun…

hijyenik temizlik yapmak için,mikrofiber temizlik bezi,mobilyaları kolay temizlemenin yolu,ev temizliğinin püf noktaları,ev temizliği için doğal ürünler

kaynak:biobellinda.ticiz.com

Gelen Aramalar:

biobellinda üye girişi yapbitkisel genel temizlik ürünleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*