Mutfak Temizliği Artık Çok Kolay! Kampanya!

doğal ovma kremleri,yağ lekelerini temizlemek,doğal yağ kir çözücü,doğal bulaşık deterjanı,mutfak temizliğinin kolay yolu

 

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.TEŞEKKÜRLER…

 

Hepimiz biliriz ki hanımların zamanının çoğu mutfakta geçer. Fakat Biobellinda olarak biz artık buna bir dur! diyoruz.

Diğer ürünlerinde olduğu gibi mutfak temizliği içinde yine bitkisel,zararsız ve işinizi yarı yarıya kolaylaştırarak zamanın kendinize kalmasını sağlayacak ürünleri hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.

Yine konsantre ve uzun süre kullabileceğiniz, zamanınızın ve paranızın size kalacağı ürünlerden bahsediyoruz.

Deneyin farkı göreceksiniz.

Biobellinda mutfak paketi kampanyasında bulunan ürünler şunlar:

Bulaşık sıvısı (elde): Marketten aldığınız sıradan bulaşık deterjanları bulaşıklarınızda birçok zararlı kimyasal maddeler bırakır ve bunları ne kadar durulasanız arındırmak pek mümkün değildir. Çünkü tonlarca su kullanılafrak durulandığında ancak kimyasallardan arındırılabildiği bir gerçektir.

Ve bulaşıklarınızda kalan kimyasal artıkları en çok tabağınıza koyduğunuz sıcak yemek,çorba gibi, bardağınıza koyduğunuz çay,kahve gibi yiyeyecek ve içeceklerle direk vucudunuza girerek çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Kanserin günümüzde artış göstermesinin en büyük etkilerinden birinin kullanılan deterjanlar olduğu bilinmektedir.

Fakat Biobellinda bu etkilerden uzak, zararlı kimyasal ve kanserojen madde içermeyen hammaddelerle üretilmektedir. Bu yüzden içiniz rahat olsun diyoruz zaten 😉 Bulaşıklarınızda bu zararlı ürünler olmadığı için kalıntı da bırakması mümkün değildir. Bunun yanısıra güçlü yağ çözücü özelliği nedeniyle yağlı bulaşıklarınız çok kolay temizlenir. Kokusu hoştur. Işıl ışıl bulaşıklarınızı kısa sürede kolay bir şekilde temizleyebilir ve içiniz rahat olarak kullanabilirsiniz.

Yağkir çözücü: Bu ürün yine kullanıcıların tecrübesiyle kullanım alanının ne kadar geniş olduğunu defalarca bize göstermiştir. Yağlanan mutfak dolapları, aspiratör, mutfak camı, ocak gibi yüzeylerin temizliği için üretilmiş olmasına rağmen, yağ lekesi olan çamaşırlarda, kirli ve çıkması zor gömlek yakalarında, banyoda oluşan vucut yağı kirlerinin temizlenmesinde oldukça etkili olduğunu siz sevgili kullanıcılarımızın deneyimlerinden öğreniyoruz 🙂 Yumurta tavası, çok yağlı tencereler gibi bulaşıklarda da yağın derhal çözülmesini sağlayarak kolayca temizlenmesine etki ediyor.

Mineralli krem temizleyici: Banyo,mutfak,lavabo,tencere,çaydanlık gibi zaman zaman ovmayı gerektiren yüzeylerde kolaylıkla kullanılır,kolaylıkla durulanır. Yumuşacık kremsi yapısıyla çizmeden ışıl ışıl bir görüntüye kavuşturur. Üstelik sırdan ovma kremlerinde bulunan ve çok zararlı olan fosfat ve amonyak içermez.

Bir toplantıda duymuştum diyordu ki; fosfat çok zararlı bir madde ve Amerika’da kendi ülkesinde kullanılacak deterjanlara %5 fosfat kullanılmasına izin verilirken, Türkiye’ye gönderilen ürünlere %30 fosfat kullanılıyor. Durumun vehametini varın siz düşünün…

Bu kampanya 31 Aralığa kadar geçerlidir. Zaten fiyatları son derece uygun olan ürünlerimizle henüz tanışmayanlar da tanışsın diye süper indirimlerle bu kampanyaları düzenliyoruz. Geçenlerde bir yerde sadece minerelli ovma kreminin 20 TL’ye satıldığını gördüm 🙂 Ama merak etmeyin amacımız sizi sömürmek değil, olabilecek en uygun fiyatlarla size sunmaktır.

Mutfak paketi kampanyamızda bulunan ürünleri normalde 36,00 TL’ye sahip olabilecekken sadece bu aya özel %31 indirimle 24,84 TL’ye sahip olabileceksiniz.

Biobellinda ile hem cebiniz,hem içiniz rahat olsun…**

doğal ovma kremleri,yağ lekelerini temizlemek,doğal yağ kir çözücü,doğal bulaşık deterjanı,mutfak temizliğinin kolay yolu

kaynak:biobellinda.ticiz.com

Gelen Aramalar:

doğal yağ çözücübio bellinda yağ ve kir temizleyici nasıl kullanılırbiobellinda yağ kir çözücü nasıl kullanılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*