Farmasi ürünleri ve üyelik

Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Neden Farmasi?
%100 Yerli sermayeli farmasi
Doğal içerikli
Helal sertifikalı
Hayvan dostu.

2000’Den fazla ürün çeşidi. Bebek ürünlerinden tutun renkli kozmetik ürünlerine, saç bakım ürünlerinden tutun sağlık destek ürünlerine, temizlik ürünlerinden tutun makyaj malzemelerine kadar yüzlerce birbirinden kaliteli ürünleri hizmetinize sunar. 126 Ülkeye ihrac ettiği aynı ürünleri ile sizlere de kaliteyi ucuza alma imkanı sağlar.
Satın alırken tasaruf edebilceğin,satarken kazanç elde edebilceğin,kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin iş fırsatı sunar.

Farmasi’ye üyelik ücretsizdir. Sitemizden alttaki formu doldurarak üye olanlara ücretsiz katalog ve ücretsiz numuneler göndermekteyiz. Formu doldurduktan sonra en kısa sürede sizi arayıp bilgilendireceğiz. Kayıt olun, kataloğunuz gelsin beğenirseniz isterseniz para kazanma amaçlı yapın, biz size her türlü desteği vereceğiz, isterseniz ilginizi çeken ürünleri muhteşem indirimli fiyatlarla alma avantajınızı kullanın. Beğenmezseniz sipariş verme zorunluluğu yoktur. Bu yolda birlikte yürüyeceğiz. Güçlü bir ekipte yer alacaksınız. Her zaman size destek olacağımıza söz veriyoruz.

Farmasi online kataloğuna bakmak ve ürünlerini incelemek için BURAYA tıklayın.

 

Bir çok firma varken neden Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünlerini seçmeliyiz? Bu sorunun cevaplarını başlıklar halinde inceleyelim.

Farmasi Tamamen Yerli Bir Şirkettir

Farmasi Dr. C. Tuna tarafından kurulmuş, 123 ülkeye ihracat yapan, alanında lider bir şirkettir. Yerli malı kullanımı ekonomimizin gelişmesi için çok önemlidir. Yerli malı ürünleri kullanarak paramızın bizde kalmasını sağlıyor ve ekonomimize destek oluyoruz.

Farmasi Ürünleri Sağlıklı ve Kaliteli

Ürünler insana ve doğaya dost olacak şekilde üretilmiş olup, en iyi hammaddelerden üretilmektedir. Ürünler; Paraben, Triklosan, Ağır Metal, Fosfat, Formaldehit, Fithalat içermez. Roll-On’lar Aliminyum içermez. Hayvansal içerik kullanımını reddeder. Dermatolojik olarak test edilir. GDO’lu bitki kullanılmaz. Tüm üretim süreçleri GMP (İyi Üretim Uygulamları) standartları ile uyumludur. Sağlık bakanlığı onayı dahil tüm gerekli belgelere sahiptir. Bu yüzden içiniz rahat olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Ayrıca yerli şirket olmasının avantajı ile diğer markalara göre fiyat olarak rekabete girebilmekte, kaliteli ürünleri ucuz fiyata sunabilmektedir.

Farmasi’nin Ürün Yelpazesi Çok Geniştir

Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünleri çok geniş bir kategoride tüketicilere hizmet verir. Yani bir evin tüketilebilir hemen hemen her alanda ürününü üretmektedir. Koku, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım, temizlik ürünleri, oto temizliği, mutfak ürünleri ve besin takviyeleri gibi ana kategorilerde yüzlerce ürünü mevcuttur.

Size Hayallerinize Ulaşma İmkanı Sunar

Farmasi etkili kariyer sistemi ile üyelerine yüksek kazanç elde etme şansı sunmaktadır. Farmasi’de iki farklı kazanç sistemi mevcuttur. Birincisi satış yaparak ürünleri %30 veya %40 kârlı bir şekilde satarsınız (Farmasi bölümü %30, Dr. C. Tuna bölümü %40). İkinci olarak kariyer sistemine göre çalışarak yüksek gelir elde edersiniz. Kariyer sistemindeki kazançlar için Prim Sistemi Nasıl İşler? yazımızı okuyabilirsiniz.

Kariyer planı yaparak kendi işinizin patronu olur, iyi gelirler elde ederek hayallerinizi gerçekleştirirsiniz.

Rahat İş İmkanı

Farmasi’de müdür seviyesine yani kariyerine gelen bir kişinin ortalama geliri en düşük 2.200 TL’dir. Buna ulaşmak için de ortalama 150 TL sipariş veren 134 kişiyi üye yapmanız yeterlidir. Her üyeniz 5 üye bulursa 1 (siz) + 5 Üye (Sizin Eklediğiniz) + 25 Üye (Alt üyenizin eklediği) +125 Üye= 156 üyeye ulaşır ve müdür olursunuz. Tabi bu zaman zarfı içinde %3 seviyesinden %22 ye gelene kadar da bir çok prim ve hediye kazanırsınız.

Sistem kazançlı olduğu için eklediğiniz üyeler tarafından kendi kendine de büyümektedir. Kendinize uygun çalışma sürelerini belirleyerek dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz şekilde çalışabilirsiniz.

 

 

Gelen Aramalar:

biobellindaya uyeyim set olarak urunler gelsin