Anneler günü doğal hediye seçenekleri-Fabrika çıkış fiyatına kampanya!

Anneler günü hediyesi fabrika çıkış fiyatına!
Anneler günü için Biobellinda doğal kişisel bakım seti

Anneler günü doğal hediye seçenekleri-Fabrika çıkış fiyatına kampanya!

O güzel annelerin hatırına ben bana düşeni yaptım, Anneler Günü için doğal hediye seçeneklerini bir kuruş kar koymadan, tamamen fabrika çıkış fiyatına sizlere sunuyorum. Şimdi sıra sizde!

Annenize sağlık, doğallık ve zaman kazandırın! Biobellinda bitkisel temizlik ürünleri ve Biobellinda kişisel bakım ürünleri olmak üzere sizlere iki kategoride de hediye setleri hazırladım.

Bitkisel temizlik ürünleri seti
Anneler günü için doğal hediye seçenekleri- temizlik ürünleri seti

İsterseniz Biobellinda bitkisel temizlik ürünlerini tercih edin, annenize sağlıklı ürünlerle nefes aldıran rahat bir temizlik imkanı sunun, ayrıca antistatik yapısıyla ortamın kirlenmelerini geciktirip her gün yapılan temizlik yerine 2-3 günde yapmasına yaparak temizlik zamanını yarıya indirmesini sağlayın. Onları yormayın 🙂

İsterseniz de Biobellinda bitkisel kişisel bakım ürünleri setini tercih edin, sağlıkla ışıldayan ciltlerine ara sıra bir öpücük konduruverin 😉

Biobellinda Anneler Günü için doğal hediye seçenekleriyle

Bu kampanya STOKLARLA SINIRLIDIR ve 1 Mayıs-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Acele edin stoklar tükenmeden Anneler Günü için doğal hediye seçenekleri setlerinden bir tane de siz alın annenizi çok mutlu edin.

ANNELER GÜNÜ DOĞAL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SETİ İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN

ANNELER GÜNÜ DOĞAL KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ SETİ İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN

 

Anneler-gunu-mesajlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*