Biobellinda Almanya üye kayıtları başladı

  BİOBELLİNDA ALMANYA ÜYE KAYITLARI BAŞLADI 🙂

 

     almanyaZaman zaman Almanya, Fransa gibi farklı ülkelerden bana ulaşıp Biobellinda doğal ürünlerini almak istediklerini veya üye olmak istediklerini söyleyen  vatandaşlarımız vardı. Ancak Biobellinda doğal temizlik ve kozmetik şirketi bugüne kadar sadece Türkiye içerisine üretim ve ürün temin edebiliyordu.

Şimdi size harika bir haberim var! 🙂

Biobellinda bir süredir yaptığı çalışmaların sonucunda  artık Almanya’da yaşayan herkese üye olabilecekleri müjdesini verdi.

     Dolayısıyla artık Almanya’da yaşayan ve sağlıklı doğal ürünler kullanmak isteyen, veya Türk şirketinin ürettiği ürünleri kullanmak isteyen herkes Biobellinda doğal temizlik ve kozmetik şirketine üye olarak isterlerse kullanıcı olabilecekler ve bu ürünleri %35-%50 arasında indirimli alabilecekler, isterlerse aynı zamanda bu ürünlerin satışını yaparak %35-%50 arasında kar elde edebilecekler. İsterlerse de ekip kurarak, yani bu ürünleri kullanacak veya bu ürünleri başkalarına da tavsiye ederek üye olmalarına vesile olacak kişileri kaydederek daha ciddi kazançlar sağlama imkanı yakalayabilecekler 🙂

     Zamanla başka ülkelerde de Biobellinda anlaşmalar yaparak herkesin bu ürünlerden ve bu kazanç sisteminden yararlanmalarını sağlayacak ancak şu an konumuz Almanya’da yaşayan ve bu ürünleri kullanmak isteyen kişiler olduğuna göre ve Almanya’ya henüz yeni adım attığımız için Almanya’da akrabaları,tanıdıkları olanlar, ya da bizzat Almanya’da yaşayanlar ellerini çabuk tutarlarsa ve orada iyi bir ekip kurarlarsa bir süre yapacakları ciddi bir çalışmayla hem ciddi kazançlar sağlayabilirler hem de oradaki insanların da sağlıklı olmalarına katkı sağlayarak manevi olarak da mutlu olabilirler.

Hadi Almanya’da ilk ekibi biz oluşturalım!

Ekibime katılanlara önümüzdeki günlerde sürpriz kampanyalar düşünüyorum 🙂 İnşallah hep birlikte el ele vererek biz de globalleşelim ve tüm Almanya başta olmak üzere tüm dünyaya yayılalım ne dersiniz?

Kayıt olmak için lütfen buraya tıklayarak  formu doldurun ve Almanya’nın ilk üyeleri siz olun!

Biobellinda doğal temizlik ve kozmetik şirketi,Biobellinda doğal ürünleri,Almanya’da yaşayan,almanya daki türklere ek iş fırsatı,almanya da satılan doğal ürünler almanya da yaşayanlar için ek iş imkanları almanya da yaşayanlar için türk network şirketleri,almanya ek gelir imkanı

Gelen Aramalar:

biobellinda almanyabiobellinda almanya fiyatlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*