Ev hanımları için 11 harika para kazanma yöntemi

Ev hanımısınız ve evden para kazanmak mı istiyorsunuz? O halde aşağıdaki fikirlere bir bakın bakalım 😉

ev hanımları evden nasıl para kazanabilir

Eğer bugün para kazanmak için bir başlangıç yapmak istiyorsanız, birçok farklı gelir modeli sizleri bekliyor diyebiliriz. Ev giderlerine katkıda bulunmak, ek gelir elde etmek veya kendi ihtiyaçlarınızı daha rahat karşılamak için ekstra bir geliriniz olsun istiyorsanız, kolay ve çok yorulmadan yapabileceğiniz birçok iş fikri bulunuyor.

Bu fikirlerden biri mutlaka sizin için de geçerli olacaktır ve alacağınız sonuçlardan tatmin olacaksınız. Hatta bazılarından çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Mesela network şirketleriyle çalışanlardan çok ciddi kazanç sağlayan ev hanımları hiçte azımsanmayacak kadar çok.

1- Kurabiye Yapmak

kurabiye yaparak evden para kazanma yöntemi

Hanımlar, kolları sıvayıp mutfağa girme vakti geldi! Ailenizi ve çocuklarınızı mutlu etmek, misafirlerinize ikram etmek için icra ettiğinız görkemli kurabiyelerden para kazanma vaktiniz geldi.

Bir tek yaptığı kurabiyeleri satarak hakkaten iyi bir gelir elde eden birçok ev hanımı bulunuyor. Bununla birlikte bunu yapmak için herhangi bir dükkana veya iş gücüne de ihtiyacınız yok.

Özel günler, toplantılar, partiler, düğünler veya etkinlikler için yapacağınız farklı kurabiyeler yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Bu kurabiyeleri gerek eşiniz, dostunuz yardımıyla yayabilir gerekse sosyal medyadan duyurabilirsiniz.

2- Nikah Şekeri veya Bebek Şekeri Yapmak

evden para kazanma yolları

Nikahlarda, düğünlerde, bebek doğum mevlütlerinde misafirlere verilen hatıra amaçlı minik hediyeleri hepimiz biliyoruz. Niçin siz becerikli ev hanımları, bu minik armağanları yapmasın ki!

Oldukça keyifli bir uğraş olduğunu da söyleyebiliriz. Günümüzde yalnızca nikah, bebek mevlüdü için değil, biroldukça etkinlik için bu minik hatıra hediyelerinden yapılıyor. Çok fazla maliyet gerektirmeyen işlerden birisidir.

Bununla beraber sipariş usulü çalışırsanız ve sipariş aldığınız vakit lüzumlu malzemelerin parasını önceden alarak aslabir zorluk çekmeden işinizi yapabilirsiniz.

3- Sabun Yapmaksabun yaparak evden para kazanmak

Son dönemlerde birbirinden güzel desenli ve kokulu sabunlar yalnızca banyolarınızı süslemiyor.

Öyle güzel dekoratif ve birbirinden şık sabunlar yapılıyor ki, banyonuzda da, oturma odanızda da bu sabunları kullanarak harika bir dekor oluşturabilir aynı zamanda hoş kokusundan faydalanabilirsiniz.

İşte bu sabunları yapmak da ev hanımları için oldukca basit diyebiliriz. Evinizde bir miktar süre harcayarak bu sabunlardan hediyeler yapabilir ve kolayca pazarlayabilirsiniz.

4- Yemekler Yapmakyemek yaparak evden para kazanmak

Bir ev hanımı için çeşitli yemekler  yapmak genellikle sıkıntı değildir. Bu işi ufak bir ticarete dökebilirsiniz. örneğin ilkokul öğrencilerinin anneleri ile mesajşim kurarak öğle yiyeceklerini yapabilir ve evden güzel bir para kazanma yöntemi sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde para kazanan birçok ev hanımı var. Özellikle büyük illerde çocuğunun okulu evinden uzak olan ebeveynler, bu biçim güvendikleri ev hanımlarına öğle yemekleri için ücret ödüyor.

5- Organizasyon Yapmakorganizasyon yaparak ev hanımlarına ek iş fırsatı

Eğer bir etkinlik planlandığı zaman derhal devreye siz giriyorsanız, bu iş tam sizlik. Doğum günü organizasyonları, partiler, düğün, nişan şeklinde etkinlikler için organizatör kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Bunun için internet ve toplumsal medyayı kullanmanız gerekiyor. Toplumsal ağlardan bu tarz duyurular yaparak ve daha önce icra ettiğinız organizasyonlara yönelik fotoğrafları paylaşarak belki de bir çok satın alan bulabilirsiniz.

6- Çocuk Bakıcılığı Yapmakçocuk bakarak evden para kazanma imkanı

Bir ev hanımı için rahat işlerden birisi de çocuk bakıcılığıdır. Anaç duygularınızla gereksinim duyan ve çalışan ailelerin çocuklarına bakıcılık yapabilirsiniz. Bir ev hanımı için çocuklarla zaman geçirmek oldukça eğlenceli bir evden para kazanma yolu olacaktır.

7- Blog Açmakblog açararak para kazanmak

Genç ev hanımlarının seveceği yöntemlerden bir parakazanma yöntemi de blog yazarlığı yapmaktır. İlgi alanlarınıza yönelik düşüncelerinizi, faydalı detayları blogunuzda yayınlayabilirsiniz.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli mevzu ise niche sektörler dediğimiz alanlara yönelmenizdir. Bir örnekle açıklayacak olursak; yemeklerle ilgili bir blog açmak yerine belki de yalnızca kurabiyelerle ilgili bir alanda blog yazabilirsiniz.

Hatta bir tek tuzlu kurabiye üzerine yazabilirsiniz. Bu şekilde büyük hitlere ulaştığınız vakit gerek Google Adsense gerekse öteki sponsor reklamlarından para kazanabilirsiniz.

8- Ders Vermekev hanımları için para kazanma yöntemleri ders vermek

Bir yabancı diliniz varsa ve iyiyse evde ders vererek de gelir elde edebilirsiniz. Örneğin ilkokul öğrencilerine yardımcı olmak için İngilizce bilginizi paylaşabilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz.

Böylelikle hem daha kaliteli bir vakit geçirmiş hemde yorulmadan para kazanmış olursunuz. Aynı zamanda beyninizi genç tutmak için de sürekli olarak bilgilerinizi tazelemiş olmuş olursunuz.

9- Reçel Yapmakev hanımları nasıl para kazanabilir-reçel yapmak

Günümüzde organik ürünlere son derece büyük bir ilgi var. Eğer reçel dendiği süre akla siz geliyorsanız, bu becerinizi pazarlamanın vakti geldi. “Reçel yapmakta ne var” diye düşünmeyin.

Size basit geliyor olabilir fakat bir başkası bilmiyordur, ya yapamıyordur, veya vakti yoktur. Bununla beraber çalışan hanımefendiler ev yapımı reçel yerine satın almayı tercih ediyor. Bu reçelleri yine web üzerinden satabilirsiniz veya organik ürün pazarlarında satılmasını sağlayabilirsiniz.

10- Dikiş Dikmek, Ütü Yapmakdikiş dikmek-ev hanımıyım evden nasıl para kazanabilirim

Bir ev bayanının rutin işlerinden birisi de ütü yapmaktır. Fakat bu durum çalışan bayanlar için adeta bir çileye dönüşebiliyor. İşte hemcinslerinize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Toplumsal ağlardan veya yakınlarınız vasıtasıyla bu şekilde bir iş yapabileceğinizi duyurabilirsiniz. Bu şekilde de bir para kazanma yöntemi oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde dikiş dikme şeklinde bir yeteneğiniz var ise, neolursa olsun değerlendirerek güzel bir kazanç sağlayabilirsiniz.

11- GüvenilirBir Network Marketing Şirketiyle Özgürce Para Kazanmakgüvenilir network marketing şirketleri

Bu iş tam belki de tam size göre! Hem çayınızı kahvenizi yudumlayın eş dost ziyaretlerinizde, hem de para kazanın. Ve insanların daha sağlıklı yaşamasına vesile olun.

İstediğiniz herhangi bir network marketing şirketinde çalışabilirsiniz tabi ki ama güvenilir bir şirket olmasına özellikle dikkat edin!

Biz bir Biobellinda sitesi olduğumuz, Türkiye’nin ilk yerli üretimini yapan doğal, sağlıklı temizlik ve kozmetik ürünler üreten bir şirketle çalıştığımız ve çok memnun olduğumuz için doğal olarak size de Biobellinda ile çalışmanızı içimiz rahat olarak tavsiye ediyoruz.

BİO BELLİNDA hijyenik, kanserojen madde ve sağlığa zararlı kimyasal madde içermeyen yapısıyla sizlerin dostu olurken gelir imkanı sağlıyor.

Ek gelire ihtiyacımız var böyle yürümüyor diyorsanız, ev hanımıyım artık ben de bir gelirim olsun kocamın eline bakmayayım diyorsanız, dürüst, güvenilir, paramı gününde hesabıma yatıran bir şirket arıyorum ama mesleğim yok ki! Diyorsanız;

işte aradığınız şirket! İşte aradığınız iş! İnanın tammm size göre! Kesinlikle pişman olmayacağınız bir iş . Üyelik ÜCRETSİZ! Tek 1 kuruş bile riskiniz YOK!

Diğer network  marketing firmalarıyla da çalıştık ama hepsi geçti gitti ve yıllardır Biobellinda’yla çalışmaya devam ediyoruz. Bunun bir sebebi olmalı değil mi? 🙂 Maalesef acı tecrübelerimiz sonucunda hepsiyle çalışmamıza son verdik ve gerçekten dürüstlükten ödün vermeyen Biobellinda ile yolumuza devam etme kararı aldık. Diğer network şirketleriyle uğraşırken bir dönem ara vermiş olsakta Biobellinda üyeliği yıllarca sipariş vermesen bile üyeliğinin silinmemesi gibi harika bir avantajıyla tekrar kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Neyse sonuç olarak bir network marketing şirketiyle çalışmayı düşünüyorsanız Kesinlikle Biobellinda diyoruz! Tercih tabi ki sizin. Herkese hayallerinin gerçekleştiği harika bir hayat diliyorum. Sevgilerimle…

Kafanıza takılanlar olursa bize ulaşın kafanıza takılan her şeyi açıklayalım.
Yalnız değilsiniz… Her zaman yanınızdayız!

Biobellinda’ya ücretsiz üye olmak için buraya tıklayın

Gelen Aramalar:

biobellinda reklam yaparak kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*