Sudan ucuz,orijinal parfümler-üstelik bir alana bir bedava kampanyası KAÇIRMAYIN!!!

parfümler

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.TEŞEKKÜRLER…

Hem ojinal parfümler,hem çokk ucuz,hem en çok satılan ürünler,hem deee 1 alana 1 Bedava!

Biobellinda her geçen yıl yenilikler yapmaya devam ediyor.Beğenilmeyen ürünlerle işi yok  Biobellinda’nın.İşte bu yüzden geçtiğimiz yıl çıkarttığı orijinal parfümler ve ürünler arasından en çok beğenilen,en çok satılan ürünler arasında yaptığı analiz sonucunda en çok beğenilen ürünleri belirledi ve diğer çok ilgi görmeyen birkaç ürünü satıştan kaldırdı.

 
En çok beğenilen orijinal parfümleri herkes sahip olabilsin diye 100 ml olan şişeleri 50 ml boyutlarında tasarladı. Hastası olacağınız harika kokularının yanı sıra çok şık,şeker gibi bir görünüme kavuştular 🙂 Tabi fiyatları da çok daha uygun hale geldi.

 
Orijinal parfümler Biobellinda’nın tamamen kendi  üretimidir.En çok satılan ürünler deyince ilk aklıma gelen bayanlar için Leal ve Siri isimli,erkekler içinde Karia ve Eke isimli parfümler oluyor.

 

Ben de bu parfümlerden 1 adet alana 1 adet hediye etmek istiyorum.Fiyatı (sıkı durun!) sadece 30 TL!

 
Evet yanlış duymadınız 😀 hiçbiryerde bu fiyata,üstelik 2 parfümü birden bulmanız imkansız.Çünkü en ucuz orijinal parfümler bile 35-40 TL den başlıyor.İsteyenler iletişim formundan bana ulaşabilirler ve hangi parfümleri istediklerini,isim,adres,telefon bilgilerini yazabilirler.

 
Sadece kargo size ait olacak. Ben üşenmeyip, kargoya kadar gidip paketinizi kargoya vereceğim. 5 Kuruş bile kar etmiyorum.Amacım sadece sizleri bu harika orijinal parfümler ile tanıştırmak ve en çok satılan ürünler den sizin de kullanmak hakkınız olduğunu düşünerek sizlere bir güzellik yapmak 😉 Aşağıda ki resimlerden parfümleri görebilirsiniz.

 

Gelen Aramalar:

biobellinda fiyatlarıbir alana bir bedava parfümucuz orjinal parfüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*