Çikolata Lekesi Nasıl Çıkar?

çikolataÇikolata lekesi veya çikolata sosu yemesi güzel ama…

Bu akşam yine tatlı krizim tuttu ama saat  10’a geliyordu ve pratik bişeyler bulmalıydım.Çekmecede çikolata sosu takıldı gözüme 😀 Güzel bir puding hazırladım kremalı bisküvileri de kaselerin içine koyup çikolata sosunu sıcak sıcak bisküvilerin üzerine döktüm.Pratik ve muhteşem bir tatlı ziyafeti çekeceğim derken bi baktım oldukça acı olmuş nedense 🙁 sanırım bitter çikolata sosu almışım. Çikolata keyfim suya düştü yani. Biobellinda leke çözücü ile bu konunun ne alakası mı var? Okumaya devam edin ozaman 🙂

çikolata sosu lekesi

Neden çikolata lekesi nasıl çıkar diyorum çünkü…

Eşim ben yerim dedi ve yedi ama yerken de  beyaz T-sihirtüne döktü 🙁 dökmüş daha doğrusu ve bana gelmiş masum bi ifadeyle “çikolata lekesi nasıl çıkar” diyo 🙂 hiç düşünmeden “tabiki biobellinda leke çözücü ile çıkar” dedim 😀 tsihirte sık biraz beklesin dedim ve bilgisayarda ki işlerime gömüldüm. aradan biraz zaman geçti “çikolata lekesi çıkmış” dedi.” Naaptın deterjanla yıkadın mı” dedim. “Yooo çıkmıştı zaten suya tutup sıktım” dedi :))))

Yani sonuç olarak bir kez daha gördük ki Biobellinda leke çözücü gerçekten işe yarıyor;) artık kıyafetlerinizde çikolata sosu yada çikolata lekesi ile karşılaşırsanız telaşa gerek yok 😉 “Çikolata lekesi nasıl çıkar” sorusuna da böylece yanıt bulmuş olduk.

Gelen Aramalar:

çikolata lekesi nasıl çıkarsıcak cikolata lekesi nasıl çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*