kullananlar ne dediler? 1. bölüm

 

 

mutlu evhanımları
biobellinda ile zamanınız ve paranız size kalsın siz de mutlu olun 😉

HIMMM… KİM NE DEMİŞ Bİ BAKALIM

 

Bu sayfada Biobellinda ürünlerini kullanıp, deneyimlerini yazan insanların tecrübelerini okuyabilirsiniz. Birçoğunu tanımıyorum.Bazıları biobellinda ile yaşadıkları tecrübelerini bana sitemde yayınlamam için gönderdi bazılarını ise  internetten araştırma yapıp, Biobellinda ürünleri hakkında yaptıkları yorumları sitelerden veya forumlardan buldum.hatırlayabildiklerimin kaynaklarını yazacağım.

Biobellinda ürünlerini kullanıp bana gönderen arkadaşların yorumlarını yayınlamaya devam edeceğim. Şu ana kadar olumsuz bir yoruma rastlamadım. İnşallah rastlayacağımı da sanmıyorum çünkü ben de kullandım. Kendi deneyimlerimi de yazacağım.

Nermin Ay

BİOBELLİNDA hakkında daha önceden çok iyi şeyler duymuştum ama abartıldığını düşünüyordum açıkçası…ancak bitkisel olması sebebiyle belki kazanırım düşüncesiyle BİO BELLİNDA ailesine katıldım.Ne olabilirdi ki? En kötü ihtimalle marketten alacağım ürünleri bu sefer de buradan almış olurum hem de konsantre. Diğerlerini bir ay kullanıyorsam bunları birkaç ay kullanma imkanım olur kazanç sağlayamasam bile diye düşündüm. Yani kaybedeceğim bir şey yoktu ve denemeye değer .

Neyse üye oldum ürünler geldi. Bakalım anlatılanlar doğru muydu? Bir dizi testten geçirmek eğer yalansa yüzlerine vurmak gerekiyordu.çünkü ne beni ne de başkalarını kandırmaya hakları yoktu. Önce genel temizlik ürününden birazcık yarım kova suyun içine koydum.Sonra hem temizlik yapacağım diye hem de üye olmaya karar verdim ya üye olayım ürünler gelsin deneyeceğim diye 15-20 gün kadar balkonumu ve pencere mermerlerini silmemiştim.bu suyla önce mermerleri ve balkonu sildim.tahmin edebileceğiniz gibi su hiç abartmıyorum çamur gibiydi. Mutfak camını sildim o suyla. Sonra aynaya eşim bana rujla notlar yazmıştı tuttum o çamur gibi suyla aynayı sildim.ama gözlerime inanamadım!hiç zorlanmadan silindi ve pırıl pırıl oldu. Normal bir deterjanlı ama çamur haline dönüşmüş bir suyla silseydim siz de tahmin edersiniz bulanık bulanık olurdu rezil gibi olurdu. Ama ne bulanıklık oldu, ne bir leke kaldı. Aynam ayna gibi parladı 🙂 , gerçekten daha önce hiç böyle olmamıştı.

Sonra oda parfümünden sağa sola sıktım.arka arkaya sigara içilmesine rağmen iki saat sonra bile kokuyu alabiliyordum.hatta yastığa sıktım iki gün sonra yeni sıkmışım gibi mis gibi kokuyordu o sırada komşum vardı ona da koklattım o da inanamadı

Wc-Banyo Temizlik

Ürününü kullandım o biraz ağır kokuyordu ama etrafa sıkıp dağıttıktan sonra banyodan çıktım biraz bekledim.sonra gidip duruladım tertemiz oldu.

Yağ Kir Çöz

Çok yağlı bir yerim olmadığı için onu pek anlayamadım.yani sildim güzeldi ama ciddi yağ lekeleri yoktur mutfağımda.mutfağa önem veririm o yüzden anlayamadım.

Genel Temizlik Ürünü 

İşte size müthiş bir ev temizlik ürünü.bu ürünü ilk satın aldığımda bana satan arkadaşım bunun yarım kapağıyla bütün evin temizliğini yapabileceğimi anlattı..ben burun kıvırdım tabii ki..nasıl bir kova suyla iş biterdi..su kirlenir ben o suyun renk değiştiğini görürsem kesin döker yerine yeni su kovası hazırlardım..hem israf hem ziyanmış…biz hanımlar işi biliriz bir kova su doldurduk mu içinde bezimizi çalkalarken dışarı taşar..ben yarım kova suya yarım kapak bu üründen koydum ve giriştim koltuklarımı silmeye..önce mis gibi kokusu beni etkiledi..

koltukların temizliğinden sonra aynı suyla yerdeki halımı sildim..eh kalan suyu dökme dediler..bende denemek amaçlı aynı suyla duvarımı sildim..ve işim bittikten sonra kovayı banyonun bir köşesine bıraktım..evet acaba evim temizimiydi..aldım elime beyaz bir bez..duru suyla ıslattım sildiğim yerleri tekrar sildim..işte o elimdeki beyaz bezin tertemiz olduğunu gördükten sonra baya içim rahatladı..

bir test daha gerekiyordu..çocuklar evde beyaz çorapla gezince ne görecektim..akşamda bunun testini yaptım..çocuklarımın çorapları kirlenmedi..ve ben bu ürünlerin müthiş olduğunu düşündüm..banyonun bir köşesinde bir kaç gün beklettiğim suyu da çiçeklerime dökmemi söylediler..çiçeklerim kurursa üzülürüm ama denemeliyim diyerek bu nu da gerçekleştirdim. ve ben şimdi Biobellinda hastasıyım..bu ürünlerden artık vazgeçemem..geri dönüşümlü bitkilere zararı yok çocuklarıma kimyasal hiç zararı olmayan bu ürünleri neden kullanayım.yeterince dünyamız kirlendi..dikkat etmekte geciktik..bundan sonrasını düşünmeliyiz..bundan sonrada kullandığım diğer ürünleri tek tek sizlerle paylaşacağım

Kazanç

Kazanç konusuna gelince. Bu ürünlerden çok memnun kaldığım için bu siteyi yapma ihtiyacı hissettim bu yüzden birilerini davet edip üye yapma konusuyla pek ilgilenemedim.bir haftadır bu siteyle uğraşıyorum inşallah beğenirsiniz ama ilgilenememe rağmen ben üye olalı bir hafta oldu ve bir hafta da tam 6 üyem oldu yani 70 milyon civarında kazandım benim aldığım ürünler bedavaya geldiği gibi,kar’a bile geçtim birde ilgilenip birilerine bu sistemi ve ürünleri önersem hem onlarında daha kaliteli ürünler kullanmasına vesile olacağım hem de bir sürü üyem ve dolayısıyla kazancım olacak demek ki 🙂 inşallah bundan sonra çok daha rahat harcama ya da birikim yapabileceğim.başarmak inanmanın yarısıdır,çalışmak ikinci yarısı!ben inanıyorum ve cesaretim var ve başaracağım inşallah.kendine güvenen arkadaşlar sizi de ekibime katılmaya davet ediyorum.GELİN BİRLİKTE BAŞARALIM!

Pınar (benimblog.com sitesinden alıntıdır )

Arkadaşlar piyasadaki pas kireçlerin koku su yok mu sanki? Hem de ne kadar ağır kokuları var, günlerce banyodan o pis koku çıkmıyor. Biobellinda nın da kokusu var ama kalıcı değil, diğer ürünlerdeki gibi. Suyu döktüğümüz anda o pis kokuda gidiyor ve sonuç şimdiye kadar harika. Ayrıca müşterilerimden de hep güzel sonuçlar alıyorum. Hatta bunun sayesinde bir müşterim bana sihirli bir ürün bu, temizledikçe temizleyeyim geldi demişti. Teşekkürler Biobellinda.

Gül Zehra (benimblog.com sitesinden alıntıdır )

evet haklısınız arkadaşlar biraz döküp de şöyle bir yayıncaya kadar duramıyor insan yaa kendimi banyodan dışarı nasıl attığımı bilemedim geçen gün sonra bir de durulamak için girdim duruladıktan sonra gerçekten hiç bir koku kalmıyor ama doğru.ama fayans aralarımı görmeliydiniz beyaz ötesiydi

Yazan: Taha | Tarih: Salı, Mart 6, 2007 (Biobellinda.com-forum)

Konu: Biobellinda Ürünleri

Bellinda ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum.Fiyatları da uygun.En önemlisi de bir Türk firması olması.Bio Bellinda temsilciliği yapıyorum .Hem para kazanıyorum hem de doğal ürünleri içim rahat bir şekilde kullanıyorum
kullananlar yaşadıklarını heyecanla paylaşıyorlar.

bu sayfa almadı devamını okumak isterseniz “kullananlar ne dediler 2. bölüm” yazılarını okuyabilirsiniz.sizlerde yaşadıklarınızı anlatın yayınlayalım.

Gelen Aramalar:

biobellinda kullananlarwww biobellinda com trBİOBELLİNDA FORUMbiobellinda kullananların yorumlarıbiobellinda kullanan varmıbiobellinda oda parfümübiobellinda oda parfümü yorumlarıbiobellinda ürünleri nasıl kullanılırbiobellinda hakkındabiobellinda ürünleri yorumbiobelinda oda kokusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*